No to snad ne. Ceny MTV vyhrál klip, ze kterého si celý svět dělá srandu

V noci na pondělí byly v americké Kalifornii předány ceny MTV za nejlepší hudební videoklipy v jednotlivých kategoriích. A cenu za nejlepší videoklip roku si odnesla momentálně nejkontroverznější zpěvačka dnešní doby Miley Cyrus! Z jejího vítězného klipu si celý rok svět dělá legraci. O tom to JE.
facebook
facebook
instagram

reklama

Videoklip k písni Wrecking Ball, ve kterém se houpá nahá na demoliční kouli, zná úplně každý. Tento videoklip vyvolal u diváků takovou odezvu, že okamžitě začaly vznikat parodie a na Miley se snesla vlna kritiky! Nyní ale všem svým odpůrcům vytřela zrak!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

cyrus ball

Dalšími oceněnými byla zpěvačka Katy Perry za nejlepší ženské video za píseň Dark Horse, Ariana Grande s Iggy Azaleou za píseň Problem v kategorii nejlepší popové video. V opačné kategorii, nejlepší mužské video, zazářil Ed Sheeran s Pharrellem Williamsem za píseň Sing.

A kdo další si odnesl stříbrnou sošku? Objev loňského roku zpěvačka Lorde za nejlepší rockové video, skupina Fifth Harmony v kategorii MTV Artist to watch, chlapecký boyband 5 Seconds of Summer za nejlepší video s příběhem, Drake a Majid Jordan za nejlepší hiphopové video nebo Zedd s Hayley Williamsem jako nejlepší klubové video.

Vítězům samozřejmě gratulujeme!

A co jsme o Miley Cyrus ještě napsali? Tady je výběr!

Myslete si všichni, co chcete

Zpěvačka Miley Cyrus: Z andílka nevyzpytatelná dračice. Co se jí stalo?

Bojí se Madonna stárnout?

4 způsoby jak se Madonna snaží dohnat Miley Cyrus... Bojí se stárnout?

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Takhle vypadají bláznivé outfity Miley Cyrus

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!