No teda! To bylo mejdlo. Miley Cyrus, Lily Allen, Miranda Kerr táhly L.A.

Los Angeles zažilo pěkně divokou jízdu. K Miley Cyrus, která si odbarvila obočí, se přidala i čerstvě volná topmodelka Miranda Kerr a kolegyně Lily Allen. Garde jim dělal fotograf Mert Alas.
Miley bez obočí vypadá trochu jako Lady GaGa
Miley bez obočí vypadá trochu jako Lady GaGa
instagram

reklama

Miley si odbravila obočí a už si není vůbec podobná. Připomíná spíš mladší klon Lady GaGa, jenže ta alespoň pokaždé vymyslí něco jiného. Miley prakticky na všech fotografiích z poslední doby vyplazuje jazyk... Bude to asi nějaká úchylka, kterou bohužel chytají další původně hezké dívky v branži po světě.

Modelka Miranda Kerr (30) je sice maminkou dvouletého syna, ale trable s rozchodem s manželem Orlando Bloomem řeší spíš jako teenagerka. Za poslední týden byla na tahu dvakrát. Jednou s kolegyněmi a hercem Leonardo Di Capriem a tentokrát se zmíněnou společností.

K fešnému fotografovi Mertu Alasovi se tulily všechny mladé dámy jedna po druhé, Lily Allen nevyjímaje. Po tahu si Miley obočí znovu nabarvila na tmavo.

Pojďme shořet v pekle, napsala Miley pod tuhle fotku Foto: instagram

Pojďme shořet v pekle, napsala Miley pod tuhle fotku, Foto: instagram

Lenochod - Drž si svůj styl

Mohlo by vás zajímat:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Ostuda Miley Cyrus
Fialovo-žluté mámení

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Ewo zkus to jinak! Miley Cyrus je jen jedna

Miranda Kerr bez manžela a bez práce. Vystavuje nahá prsa!

Miranda Kerr bez manžela a bez práce. Vystavuje nahá prsa!

reklama

reklama