Nová Česká Miss má problém? Konečně na ni budou rodiče hrdí!

Novou českou Miss se stala Nikol Švantnerová (22) z Českých Budějovic. Jako tu nekrásnější z deseti finalistek ji vybrala odborná porota. A ta možná prozradila, co neměla!
Video VIP zprávy: Slzy dojetí. Nikol Švantnerová se právě stala novou Českou Miss
Video VIP zprávy: Slzy dojetí. Nikol Švantnerová se právě stala novou Českou Miss
archiv

reklama

Jsem neskutečně dojatá. Taky jsem se po dlouhé době mohla setkat s rodiči. Když jsem viděla, jak jsou konečně na mě pyšní, bylo to něco úžasného,“ vyhrkla Nikol jen pár minut po svém zvolení nejkrásnější dívkou České republiky pro letošní rok.

„Nikol je obrovská profesionálka, osobnost. Vždycky byla připravená a já věřím, že bude připravená i na světovou soutěž,“ doufá Marcela Krplová, ředitelka České Miss.

Díky televizi Prima jste mohli finálový večer vidět v přímém přenosu. Co se dělo hned po vyhlášení, pro vás natočila Andrea Košťálová.

„Musí mít perfektní postavu, fotogenický obličej, musí mít vystupování, musí se umět vyjadřovat… tohle, aby se sešlo u jedné osoby, to není legrace. To chce talent, a Nikol ho má,“ říká moderátorka Iva Kubelková.

Miss World, tedy druhou v pořadí nejkrásnější dívkou se stala Andrea Kalousová (ta, s níž byl viděn moderátor Leoš Mareš), kterou její úspěch naprosto zaskočil. Kdo ale zaskočený nebyl ani trochu, to byla třetí kráska v pořadí, Miss Earth, Karolína Mališová. Jediná finalistka z Moravy totiž v průběhu finále sesbírala všechny dílčí tituly. Až jí z toho bylo trapně. Chcete znát další drby ze zákulisí České Miss a vědět, co udělaly VŠECHNY krásky okamžitě po finále? Podívejte se na video.

Iv

Hostem na online chatu bude nová Česká Miss Nikol Švantnerová

ONLINE CHAT: Ptejte se České Miss 2015 Nikol Švantnerové

Finalistka č. 5 vyhrála titul Miss bikini

TO JE TĚLO! Podívejte se na božské křivky nové Miss Nikol Švantnerové!

 

 


 

 

 

 

 

 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!