Nová láska? Britney Spears randí se svalnatým modelem

Buď je pojí pouze přátelství, nebo je na obzoru nová láska. Tak se v posledních hodinách mluví o zpěvačce Britney Spears, která má možná nový vztah. Na Instagramu se znovu objevila po boku třiadvacetiletého modela Sama Asghariho, kterého titulovala jako svého přítele.
Britney Spears a Sam Asghari
Britney Spears a Sam Asghari
Instagram S. Asghariho

reklama

„Já a můj partner," napsala pod video Britney Spears, na němž s pohledným Asgharim laškuje a usmívá se jako pubertální dívka. Co za tím je, a zda-li je to start nové lásky, není zatím jasné. 

Spears a fitness model Asghari se seznámili začátkem roku během natáčení jejího klipu. A právě tady zřejmě přeskočila pověstná jiskra. 

Sam Asghari se živí jako fitness model
Autor: Instagram S. Asghariho Sam Asghari se živí jako fitness model

„Zrovna jsme točili scénu, v níž Sam bloudí chodbou a přichází do ložnice. Jenže jsme měli asi dvacet minut pauzu a doslova jsme spolu uvízli v ložnici a mohli jsme tak mluvit jen sami mezi čtyřma očima," zavzpomínala už dřív pětatřicetiletá Britney Spears. 

„Mluvili jsme tehdy o různých věcech a mimo jiné přišla řeč na sushi a dali jsme si slib, že na něj jednou vyrazíme," dodala zpěvačka. Že by to byl důvod, proč si před pár dny dali rande právě v Japonsku? 

Britney Spears a Sam Asghari
Autor: Instagram S. Asghariho Britney Spears a Sam Asghari

Britney Spears neměla dosud na muže příliš velké štěstí. Tři roky žila s Justinem Timberlakem, krátce byla ve svazku s Jasonem Alexandrem. Na další tři roky se usadila po boku Kevina Federlina, s nímž má dva syny. Její poslední delší láskou byl Charlie Eberson, se kterým byla osm měsíců. 

reklama

reklama