Nová láska? Lady Gaga teď randí s hvězdou z Avengers!

Podle nejnovějších informací tráví Lady Gaga spoustu času s hercem Jeremy Rennerem. Že by nová láska? Zpěvačka dala košem lovci talentů Christianovi Carinovi jen chvilku poté, co se pár zasnoubil. Jak to tedy je?
Lady Gaga a Jeremy Renner
Lady Gaga a Jeremy Renner
twitter.com/Cosmopolitan

reklama

Lady Gaga se minulý měsíc rozešla se svým snoubencem Christianem Carinem. Chvílí poté se objevily spekulace, že randí s přítelem Iriny Shayk. To se ale nakonec nepotvrdilo. Herec Bradley Cooper je věrný své milé a se zpěvačkou tvořil pár pouze ve filmu Zrodila se hvězda.

Lady Gaga
Autor: twitter.com/latimesent Lady Gaga

Nyní se objevila nová informace, že Lady Gaga randí s někým novým. A s kým? Nový objev je herec Jeremy Renner, který se proslavil především rolemi ve filmech Avengers a Thor. Do povědomí diváků se dostal také díky televizní roli detektiva Jasona Walshe v seriálu Zvláštní poldové.

Lady Gaga a Christian Carino

Tak tohle nikdo nečekal: Svatba nebude, Lady Gaga se rozešla se svým fešákem

Zdroj se svěřil Us Weekly, že zpěvačka v poslední době tráví spoustu času s Jeremy Rennerem. „Nevěřím, že tam hned přeskočila jiskra, ale schází se opravdu často,“ svěřil se zdroj. „Zpěvačka s ním a jeho dcerou tráví spoustu času,“ dodal.

Lady Gaga a Jeremy Renner
Autor: twitter.com/Cosmopolitan Lady Gaga a Jeremy Renner

reklama

reklama