Nové celebrity roku 2013: Made in Czech

V letošním roce se objevila spousta zajímavých nových tváří, které se začaly razantně prosazovat v šoubyznyse. Kdo zaznamenal největší úspěch?
Macurine znovu útočí
Macurine znovu útočí
archiv a Bontonfilm

reklama

Ornella a Monika Štikovi

Sice jsme o povedené rodince Štikových slyšeli už v roce 2012, ale letos se začaly prosazovat mnohem víc. První se Ornella s matkou milovala, teď se nesnáší. Do toho vstoupila na mediální scénu i nejmladší Štikovka, pořádně vyvinutá Charlotte. Na slávuchtivou rodinku jste tak mohli narazili skoro všude, kde se něco dělo: na party, v kině, ve fitku, dokonce i na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Ornella Štiková se pochlubila nejen novým účesem, ale i synem Quentinem.

Ornella Štiková se zamotala do autosedačky!

Charlotte míří do showbyznysu, pomoct jí má Roman Skamene

Ornella je ze hry? Teď nastupuje Charlotte Štiková!

Monika Štiková a její manžel Michal na večírku

Štěky paní Štiky: Jak se dostat na večírek, kam vás nepozvali

Thomas Castello z Vily

Osazenstvo Vily VyVolených přineslo některé výrazné tváře, mezi nimiž se asi nejvíc prosadil nezaměstnaný kulturista Thomas Castello. Ve Vile se zamiloval do silikonové Zdeňky, pak se hádal s Vladkem a nakonec ze soutěže vypadl. Zdeňku pustil k vodě a nabrnkl si pornohvězdu Silvii. Těžko říct, jestli o něm ještě někdy uslyšíme, protože v českém šoubyznyse už je takových tipů až až. Že jo, Mirku Šimůnku?

Obě Thomasovy lásky opustily v sobotu Vilu VyVolených

Thomasovy kočky už jsou venku! Co bude dál?

Zdeněk Macura

Exmilenec Ivety Bartošové na sebe upozornil hlavně cestou do Itálie, kam vzal zpěvačku na výlet. Co na tom, že byla úplně namol a nebyla schopná skoro ani chodit. V cizině šel po nich okamžitě Interpol, místní carabinieři a zpěvaččin oficiální přítel bodyguard Pepa Rychtář. Po povedeném výletu se Macura dál snaží o to, aby získat zpěvačku zpátky, ale zatím místo toho dostal jen nakládačku od Rychtáře a jeho syna.

Video VIP zprávy: Macura versus Rychtář

Rychtář s Macurou: Šílená rvačka na koncertě Ivety Bartošové ve Svitavách (průběžně aktualizujeme)

Vladko Dobrovodský

Hvězda VyVolených sice není na mediální scéně žádný nováček, ale od první řady VV o něm nebylo několik let slyšet. A najednou se objevil a do Vily se vrátil jako bájný Fénix. Vladko prožil svoje osobní znovuzrození a reality show opět s přehledem vyhrál. Vzhledem k tomu, že se chce stát hercem, asi o něm ještě uslyšíme. Určitě by se uchytl v pohádce Princezna ze mlejna 3.

Video VIP zprávy: Vladko Dobrovodský je unikát: dokázal vyhrát VyVolené dvakrát po sobě

Vladko z VyVolených je světový unikát!

Mirek Sýkora

Vítězství v soutěži Československo má talent přineslo Miroslavu Sýkorovi okamžitou slávu a obdiv. Koktající operní genius dojal miliony lidí svým pohnutým životním příběhem. Kvůli svému otci začal koktat a odmala se všem snaží dokázat, že za to stojí, a že na něj jeho rodina může být pyšná.

video VIP zprávy: Vítěz Talentu se během soutěže proměnil

Vítěz Talentu Sýkora: To je ale proměna!

Adam Mišík

Český herec a hudebník je syn muzikanta Vladimíra Mišíka. Od dětství hraje ve filmech, televizních seriálech a také v divadele. Letos se stal Objevem roku v rámci letošního ročníku Českého slavíka a říká se o něm, že je to český Justin Bieber. Fanynky prý histericky ječí, kdekoliv se objeví.

Lenny

Dcera zpěvačky Lenky Filipové na sebe upozornila singlem All My Love, který zabodoval v českých hitparádách. Její nakřáplý hlas a sexy image z ní postupně dělá velkou hvězdu. Zastíní Lenny i svou matku, autorku megahitu Jenom blázni se radujou?

Video VIP zprávy: Cestu k hudbě si vyšlapala sama a máma ji teď doprovází na kytaru

Lenny: Jablko nespadlo daleko od stromu!

Mohlo by vás zajímat

Zdeněk Macura a jeho nový sexy look

Macura opět šokuje: na party dorazil jako lázeňský švihák s naondulovanými vlasy

Kuchař František Černý a král Jan Werich v pohádce Byl jednou jeden král.

Byl jednou jeden král Já I.

Láska ve filmu a láska ve skutečnosti. Nezapomenutelná Boubelka se vdávala loni

Láska nebeská po 11 letech - Jak dnes vypadá Boubelka od pana premiéra a spol. (FOTOGALERIE)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!