NOVÉ FOTO: David Beckham zveřejnil fotku s tasmánským čertem na hlavě

David Beckham zveřejnil na svém Instagramu v denním příběhu několik fotek během své návštěvy ve Wildlife Parku.
David Beckham
David Beckham
Twitter/TravelyOficial

reklama

V úterý se bývalá fotbalová hvězda vydala na výlet do divoké přírody se svým synem Cruzem (13) na okraji Sydney. David byl vyfocen s tasmánským ďáblem na hlavě, krmil klokany a dokonce se mazlil s koalou ve Wildlife Parku.

 

Minulý týden byl David také spatřen se svými dvěma syny, jak šplhají na Harbour mostě, který přemosťuje přístav Port Jackson v Sydney. Minulý týden si David zas užíval s Romeem na ceremoniálu hry Invictus Games, zatímco jeho žena Victoria byla s Cruzem a Harper v nákupním centru Paddington v Londýně. 

Na slavnostním ceremoniálu byl i princ Harry a jeho těhotná manželka Meghan Markle.

David Beckham
Autor: Twitter/marieclaire David Beckham

Rodina Davida je jednou z nejznámějších po celém světě. S Victorii se vzali v roce 1999 a dnes spolu mají tři syny a jednu dceru. Brooklyn je nejstarší ze tří Davidových synů. Zájem médií o prvního potomka byl tak obrovský, že Victoria musela z porodnice odjet zadním vchodem v jejich Mercedesu. Jméno Brooklyn dostal pravděpodobně proto, že byl údajně počat na dovolené v NY.

Romeo je prostředním ze tří synů Davida Beckhama. Narodil se ve stejné soukromé nemocnici jako Brooklyn, v Portlandské nemocnici v Londýně. Když byl Romeovi cca rok, s celou rodinou se přestěhoval do Španělska.

David a Victoria Beckham

Věřili byste tomu? Victoria a David Beckhamovi slaví 19. výročí od svatby

Cruz je nejmladším synem fotbalisty. Všem bylo jasné, že rodina Beckhamů si strašně přáli holčičku, ale ani napotřetí se nepovedlo. I tak byli šťastní za další zdravé dítě.

Povedlo se až napočtvrté, kdy se jim narodila první dcerka jménem Harper, kterou si tak moc přáli.

Harper Beckham
Autor: Twitter/thatssohaute Harper Beckham

reklama

reklama