NOVÉ FOTO: Modelka Irina Shayk se ukázala v minišatech na slavnostním večeru časopisu GQ

Pánský časopis GQ oznamoval další ročník ankety Muži roku 2018, na kterou zavítala i známá ruská modelka Irina Shayk s Donatellou Versace (63).
Irina Shayk s Donatello Versace v Berlíně
Irina Shayk s Donatello Versace v Berlíně
Twitter/irinashaykbra

reklama

Ruská modelka Irina Shayk si nenechala ujít předávání cen mužům roku. Udělovalo se několik sošek pro sportovce, herce, podnikatele nebo ikonu. Iryna byla na gala večeru s návrhářkou Donattelou Versace (63). Do Berlína na vyhlášení zavítaly známé tváře jako například Orlando Bloom, Jason Derulo nebo Henry Cavill.

Irina Shayk zapózovala v Berlíně ve stříbrných šatech
Autor: Twitter/ShaykIrinaNews Irina Shayk zapózovala v Berlíně ve stříbrných šatech

Krásná modelka zářila ve stříbrných šatičkách a pózování si užívala. Je totiž maminkou 19 měsíční dcery, která nese příjmení obou rodičů. Dcera se jmenuje celým jménem Lea De Seine Shayk Cooper a otcem je americký herec Bradley Cooper, který se s Irinou dal dohromady v dubnu 2015. V březnu 2017 mu porodila dceru a podle všech informací pár plánuje druhé dítě.

Irina Shayk a Bradley Cooper

Irina Shayk a Bradley Cooper plánují druhé dítě

Modelka se svěřila médiím, že je hrdá na úspěchy Bradleyho Coopera, který byl nominovaný na Oskara v nejnovějším filmu "Zrodila se hvězda" s Lady Gagou.

Irina Shayk & Bradley Cooper s dcerou na procházce
Autor: Twitter/ShaykIrinaNews Irina Shayk & Bradley Cooper s dcerou na procházce

„Ovšem že jsem na něj pyšná!”  řekla jednoznačně modelka časopisu GQ.

Herec by byl vůbec první, který by získal úspěch za režii. Bradley s nadšením sdělil médiím, že byl z těhotenství své partnerky šťastný a na Leu se těšil. „Irina byla těhotná, takže to bylo dokonalé. Lea se narodila týden předtím, než jsme začali natáčet.“ 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!