NOVÉ FOTO: Modelka Irina Shayk se ukázala v minišatech na slavnostním večeru časopisu GQ

Pánský časopis GQ oznamoval další ročník ankety Muži roku 2018, na kterou zavítala i známá ruská modelka Irina Shayk s Donatellou Versace (63).
Irina Shayk s Donatello Versace v Berlíně
Irina Shayk s Donatello Versace v Berlíně
Twitter/irinashaykbra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ruská modelka Irina Shayk si nenechala ujít předávání cen mužům roku. Udělovalo se několik sošek pro sportovce, herce, podnikatele nebo ikonu. Iryna byla na gala večeru s návrhářkou Donattelou Versace (63). Do Berlína na vyhlášení zavítaly známé tváře jako například Orlando Bloom, Jason Derulo nebo Henry Cavill.

Irina Shayk zapózovala v Berlíně ve stříbrných šatech
Autor: Twitter/ShaykIrinaNews Irina Shayk zapózovala v Berlíně ve stříbrných šatech

Krásná modelka zářila ve stříbrných šatičkách a pózování si užívala. Je totiž maminkou 19 měsíční dcery, která nese příjmení obou rodičů. Dcera se jmenuje celým jménem Lea De Seine Shayk Cooper a otcem je americký herec Bradley Cooper, který se s Irinou dal dohromady v dubnu 2015. V březnu 2017 mu porodila dceru a podle všech informací pár plánuje druhé dítě.

Irina Shayk a Bradley Cooper

Irina Shayk a Bradley Cooper plánují druhé dítě

Modelka se svěřila médiím, že je hrdá na úspěchy Bradleyho Coopera, který byl nominovaný na Oskara v nejnovějším filmu "Zrodila se hvězda" s Lady Gagou.

Irina Shayk & Bradley Cooper s dcerou na procházce
Autor: Twitter/ShaykIrinaNews Irina Shayk & Bradley Cooper s dcerou na procházce

„Ovšem že jsem na něj pyšná!”  řekla jednoznačně modelka časopisu GQ.

Herec by byl vůbec první, který by získal úspěch za režii. Bradley s nadšením sdělil médiím, že byl z těhotenství své partnerky šťastný a na Leu se těšil. „Irina byla těhotná, takže to bylo dokonalé. Lea se narodila týden předtím, než jsme začali natáčet.“ 

Reklama
Reklama