NOVÉ FOTO: Victoria Beckham se předvedla ve vzorované košili a červených kalhotách po boku Davida Beckhama

Jsou jedním z nejsilnějších párů světa showbyznysu a letos oslaví 20. výročí svatby. Tento týden si spolu vyrazili do New York City, kde brzy navážou novou spolupráci se známou sportovní značkou.
David a Victoria Beckham
David a Victoria Beckham
instagram/@davidbeckham

reklama

V úterý byla Victoria spolu se svým manželem Davidem Beckhamem spatřena v New York City. Co mají v plánu? Opět práci! Nedávno totiž navázali spolupráci se známou sportovní značkou. Tuto značku si téměř každý spojí se sportovní obuví a sportovním oblečením. Můžeme se tedy těšit na nové fotky bývalého fotbalisty v teniskách?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Ne, je to úplně jinak! Módní návrhářka Victoria Beckham totiž pro tuto značku navrhla novou kolekci! A teď šla s Davidem oslavit její vydání! Nyní je totiž v dostáních v obchodech. Kolekce všechny uchvátila.

Přítelkyně mladého Beckhama 7

Syn Davida Beckhama má novou přítelkyni. Lidé si ale myslí, že vypadá stejně jako jeho máma Victoria. Taky tam vidíte podobu?

Bývalá hvězda Spice Girls si na tuto cestu vzala vzorovanou košili, kterou sladila s kabelkou. Celý komplet zvýraznila rudými kalhotami. Černý kabát dodává celkovému stylingu tajemnost. David se s tím moc nepáral a na cestu si oblékl džíny s pohodlnou mikinou a černým kabátem. Oproti Victori vypadá jeho komplet poněkud neformálně, ale stále dobře. David má pohodlí na prvním místě, a to je dobře! Za ním pak šel jeho syn Brooklyn s novou přítelkyní Hanou Cross.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!