Nový pár na obzoru? Rita Ora randí se Spidermanem!

Populární zpěvačka Rita Ora (28) byla načapána na rande s hercem a představitelem Spidermana Andrew Garfieldem (35). Že by se již zpěvačka oklepala z rozchodu s bývalým přítelem Andrew Wattem?
Rita Ora a Andrew Garfield
Rita Ora a Andrew Garfield
twitter/Daily Star

reklama

Před novináři se nic neutají. Stačí pár hodin a z tajného rande je rázem rande veřejné. Své o tom ví i mladá zpěvačka Rita Ora a herec Andrew Garfield. Právě tihle dva byli spolu načapáni v Londýně na divadelním představení.

Pro krásnou Ritu se jedná o vůbec první sblížení s mužem po rozchodu s Adrewem Wattem. S hudebním producentem se po 13 měsících rozešla v září.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený RITA ORA (@ritaora),

 

Zdroj deníku The Sun uvedl, že zpěvačka se s hercem vídá přibližně měsíc a zdá se, že si dvojice velmi rozumí. „Vypadá to na regulérní vztah,“ tvrdí zdroj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Andrew Garfield (@andrew_garfield83),

 

Andrew Garfield je znám především díky ztvárnění legendární komiksové postavy Spidermana. Právě při natáčení tohoto snímku se seznámil i se svou dlouholetou - dnes již bývalou - přítelkyní Emmou Stone. S tou zůstali dobří přátelé i po odloučení.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený xoxo (@emmastone),

 

I Rita Ora má za sebou několik „hvězdných“ vztahů. Randila například s DJ Calvinem Harrisem nebo se zpěvákem Jamesem Arthurem.  Tak uvidíme, jakým směrem se tento románek vyvine. Držíme pěsti!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

reklama

reklama