Obraz Britney Spears se prodal za neuvěřitelných 10 tisíc dolarů

Vzpomínáte si na Britney Spears se svými přednostmi v téměř neviditelné róbě, když malovala budoucí umělecké dílo? Výtvor ,,umělkyně" se neukázal jako zbytečný. Pátého listopadu byl obraz prodán na aukci za nepředstavitelných v přepočtu 220 tisíc korun.
Britney Spears
Britney Spears
instagram/@spletnik_ru

reklama

Aukce spojená s charitativním koncertem pod názvem Vegas Cares se odehrála v pětihvězdičkovém lasvegaském hotelu The Venetian. Cílem události bylo uspořádat sbírku pro rodinné příslušníky obětí masakru v Las Vegas. A právě do této sbírky poputuje 10 tisíc dolarů, které ,,vydělala" Britney Spears.

 

Sometimes you just gotta play!!!!!!

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears),

,,S hrdostí nazývám Las Vegas svým druhým domovem a velmi ráda s účastním Vegas Cares. Květiny na mém obrazu symbolizují nový začátek, a proto i my se musíme posouvat dopředu. Všechny vydělané finance poputují do fondu Vegas Cares. Velmi si cením vaší dobroty a štědrosti - miluju vás, obyvatelé Las Vegas," promluvila Britney k přítomným hostům.

Kupcem obrazu se nakonec stal žurnalista Robin Leach. Za růžovo-fialové květy na bílém pozadí zaplatil sumu, která byla o mnoho vyšší než za jakýkoli dřívější obraz zpěvačky. Tisk rovněž informuje, že ve stejný den věnovala Britney Spears 1 milion dolarů texaskému fondu na podporu dětí zasažených rakovinou.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!