Ochrnutý Muž roku Martin Zach do toho praštil. Víme podrobnosti!

Jeho krásná tvář a dokonale vytesané tělo mu vyneslo v roce 2009 titul Muže roku. Život se s ním ale moc nemazlil. Řeč je o Martinu Zachovi (32), který po nešťastné události zůstal ochrnutý. Teď se na něj ale opět usmálo štěstí. Jeho přítelkyně, lékařka Martina Novotná mu řekla sladké „ANO“!
Svatba Martina Zacha
Svatba Martina Zacha
Pavel Sekerka

reklama

O šťastné novince informoval sám Martin Zach prostřednictvím sociální sítě, když k fotografii, na které je zachycen novomanželský polibek, připsal M&M 31.8.2018. Pár se seznámil před čtyřmi lety během potápění v Egyptě, kde mezi nimi přeskočila jiskra. V prosinci 2017 se Martin vyslovil a na dovolené na ostrově Langkawi v Malajsii požádal krásnou přítelkyni o ruku. A byla ruka v rukávě!

 

M&M 31.8.2018..... #wedding #weddingday

Příspěvek sdílený Martin Zach (@martinzachofficial),

Svatební obřad se 130 hosty se konal v pražské Vrtbovské zahradě na Malé Straně a následná hostina a oslava v zahradě smíchovského sportovního areálu. Za svědky jim šli jejich sourozenci, ženichův bratr a nevěsty sestra. „Všechno perfektně vyšlo, všichni se dobře bavili a stálo to prostě za to,“ řekl Martin Zach exkluzivně pro Top Star.

Svatba Martina Zacha
Autor: Pavel Sekerka Svatba Martina Zacha
Svatba Martina Zacha
Autor: Pavel Sekerka Svatba Martina Zacha

 

Nevěsta oblékla šaty z dílny návrhářky Marty Musilové. Krásné bílé svatební šaty odhalovaly jedno rameno a ruku. Tu druhou zdobila krajka. Ženich si oblek navrhl sám. Martin má svou vlastní značku FZWear, která šije speciální oblečení pro vozíčkáře.

A chystají se na nějakou svatební cestu? „Jsme týden na chaloupce v klidu na samotě u lesa,“ prozradil nám čerstvý ženáč, který plánuje i rodinu. „Pořešil jsem to asi rok po úraze, kdy jsem si nechal zamrazit spermie ve spermabance a potom můžeme plánovat umělé oplodnění, v případě že to nepůjde bez lékařských zásahů,“ řekl Martin dříve Top Star magazínu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR magazín 2017 (04) - Martin Zach

Krátce po zvolení nejkrásnějšího muže České republiky si Martin po nešťastném skoku do vody poranil páteř a zůstal ochrnutý. Je to však velký bojovník! Díky rehabilitacím je dnes velmi úspěšný paraatlet. Závodí za atletický oddíl Atletika Bez Barier Pardubice a reprezentuje Českou republiku na světových soutěžích!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!