Od Monroe po Kardashian: Legendární erotické fotky hvězd

Svléknout se je jedním z nejjednodušších způsobů, jak na sebe upoutat pozornost. Toho si byly vědomy i hvězdy, které vám představíme. Těm se podařilo nejen zaujmout, ale i zůstat v paměti fanoušků po celé generace.
Erotické fotografie
Erotické fotografie
instagram/@marilynmonroe

reklama

Poslední focení Marilyn Monroe

Autorem posledního profesionálního focení legendární blondýnky se stal známý fotograf Bert Stern, který fotil herečku i pro časopis Vogue. Přesně po šesti týdnech, 5. srpna 1962 byla Marilyn nalezena mrtvá. Roku 2008 se část fotografií dostala na veřejnost a druhá část se prodala na aukci Christie‘s za v přepočtu 292 tisíc korun.

Marilyn Monroe
Autor: instagram/@marilynmonroe Marilyn Monroe

Yves Saint-Laurent v reklamě na vlastní parfém

Roku 1971 se světový módní návrhář rozhodl, že si sám odprezentuje v reklamní kampani nový pánský parfém Yves Saint Laurent Pour Homme. Na focení předvedl módní guru nejen svůj obličej, ale i své tělo. A rozhodně udělal dobře.

Yves Saint-Laurent
Autor: instagram/@fan_yves_saint_laurent Yves Saint-Laurent

Yoko Ono a John Lennon na titulce pro Rolling Stone

Snímek nahého Lennona a jeho ženy Yoko Ono pro časopis Rolling Stone vytvořila v prosinci 1980 fotografka Annie Leibovitz. Jen pět hodin po tomto focení byl John zavražděn svým fanouškem Markem Chapmanem kolem svého domu naproti Central Parku v New Yorku. Lednová titulní strana si vysloužila titul kultovní stránka roku.

John Lennon
Autor: instagram/@rollingstonear John Lennon

Red Hot Chili Peppers jen v ponožkách 

Členové z RHCP vystupovali právě v této podobě už od jejich vzniku roku 1983. A roku 1987 se nechali nafotit pro přebal singlu Fight Like a Brave z alba The Uplift Mofo Party Plan. 

Red Hot Chili Peppers
Autor: instagram/@redhotchilipeppers Red Hot Chili Peppers

Nastassja Kinski s mazlíčkem

Jedna z nejznámějších fotografií Richarda Avedona byla vytvořena roku 1981. Dvě hodiny musel fotograf vymýšlet, jak položit ohromného hada na hereččino tělo.

Nastassja Kinski
Autor: instagram/@malboro_nights Nastassja Kinski

Kim Kardashian pro titulku Paper

Šťastní fanoušci měli možnost spatřit Kimino pozadí v celé své kráse v loňském zimním čísle časopisu Paper. Mladá matka pózovala před fotografem, kdy byla silně potřená olejem. Přiznejme si, ne každá majitelka velkého pozadí jím zvládne udržet skleničku šampaňského. Hned poté, co číslo vyšlo, Kardashian zveřejnila fotografii i na svém Instagramu s hashtagem #BreakTheInternet (zničit internet). A skutečně se tak stalo. Snímek se stal jedním z nejsledovanějších na internetu.

Kim Kardashian
Autor: instagram/@kimkardashian Kim Kardashian

Cristiano Ronaldo a Irina Shayk na titulce Vogue

V květnu roku 2014 tvořil fotbalista s modelkou ještě zamilovaný pár. Zároveň se nechali nafotit na titulní stranu časopisu Vogue. Šlo zároveň o jejich první společné focení. Cristiano nechal gentlemansky své dámě oblečení a sám ho v jejím závoji skromně odhodil.

Ronaldo a Irina Shayk
Autor: instagram/@voguearabia Ronaldo a Irina Shayk

 

Jennifer Aniston roku 2009 pro GQ

Začátkem roku 2009 potěšil pánský časopis GQ své fanoušky a nadělil jim skutečný novoroční dárek. Na lednové titulce kralovala tehdy devětatřicetiletá Jennifer Aniston a pózovala jen v kravatě. Herečka tak chtěla oslavit svou přibližující se čtyřicítku. No, uvidíme, co teď plánuje seriálová hvězda před padesátkou.

Jennifer Aniston
Autor: instagram/@gq Jennifer Aniston

reklama

reklama