Od Teri a kRAViCky k Melonii: 10 nejvíc sexy youtuberek současnosti!

Jsou krásné, jsou výřečné a nestydí se za to.
Základní pravidlo úspěšné youtuberky - nezabírat jenom obličej
Základní pravidlo úspěšné youtuberky - nezabírat jenom obličej

reklama

Už i vaše babička možná tuší, co je to youtuber a vypadá to, že za pár let už se bude občas natáčet snad každý, alespoň pro své známe. Proto rozhodně není snadné vybrat  v tom ohromném množství nejvíc sexy holky. Lovili jsme hlavně mezi hráčkama, protože většině chlapů prostě mluvení o ženských problémech nebo předvádění správného líčení nepříjde zrovna dvakrát sexy. A vynechali jsme i velké celebrity jako třeba iJustine, přehrocenou Taru Babcock nebo už trochu vyžvýkanou žvýkačku Dominiku Myslivcovou.

V naší desítce jsme zkrátka klidně dali přednost neznámé holce před hvězdou, která se už své kariéře věnuje profesionálně a zaměstnává vlastní marketingový tým. Dejte nám vědět, na kterou krásku jsme podle vás zapomněli.

Tady je naše desítka:

THEdaaBOMB

gamerky 01 - thedaabomb 02 Foto:

Její videa mají jen stovky zhlédnutí, což je fakt škoda. Při neomylné likvidaci soupeřů v online střílečkách vypráví úplně v klidu o zážitcích z dovolené a navíc má opravdu krásná velká kukadla (nemyšleno dvojsmyslně, i když by se dalo).

JEJÍ VIDEA

Miss Jessie Rogers

gamerky 02 - jessie rogers Foto:

Žhavý pohled, souměrná tvář, dokonalé křivky a pozadí, za které dokonce získala ocenění Best Ass 2013. Taková je mistryně v Call Of Duty. Má za sebou i krátkou pornokariéru, během níž si zahrála třeba v parodii na Spice Girls pro dospělé. Ani u gamesek ale nevydržela a její profil je už delší čas mrtvý.

JEJÍ VIDEA

Jenna Marbles

gamerky 03 - jenna marb Foto:

Jedna z největších hvězd YouTube je vzorem pro tisíce youtuberek celého světa, tím jak dokáže mluvit často o prkotinách způsobem, který magnetizuje ženy i muže. Možná proto, že si dělá srandu z mezilidských vztahů a samozřejmě proto, jak vypadá…

JEJÍ VIDEA

Melonie Mac

gamerky 04 - melonie mac Foto:

Specialistka na Tomb Raider, asi protože vypadá jak ségra Lary Croft. Navíc opravdu miluje objektiv, takže není snad jediné video z hraní, na kterém by se zároveň nešlo kochat jejím úsměvem nebo WTF výrazem, který tak fantasticky umí.

JEJÍ VIDEA

PressHeartToContinue

gamerky 05 - pressheart 01 Foto:

Ačkoli hraje spoustu různých japonských anime šíleností, sama nevypadá jako oživlá panenka, ale prostě jako sexy nerd holka od vedle, s kterou byste si rádi hráli nebo třeba jen povídali (obzvlášť, kdyby měla ten obojek)

JEJÍ VIDEA

Miss Hannah Minx

gamerky 06 - hannahminx Foto:

Japonština je složitý jazyk, ale přesto se spousta lidí rozhodla ho zkozy… zkusit. Ono to jde o dost lépe, když vám slovíčka předříkává laškovným hlasem holka v kostýmech jako kozplayerka… sorry, cosplayerka. Otázkou je, zda si zapamatujete jiné slovíčko než #BOOBS!

JEJÍ VIDEA

Karen Alloy

gamerky 07 - karen alloy 01 Foto:

Letos na jaře ze dne na den bez jakéhokoli vysvětlení smazala celý svůj YouTube kanál, na kterém bylo i první internetové video, co kdy získalo prestižní cenu Emmy. Karen je dokonalý prototyp americké MILF. Chlápci se na ni dívali protože proto; ženy třeba i proto, že se jí chtěly podobat – což znamená, že jí navenek okázale kritizovaly.

KOMPILAČNÍ VIDEO

MissCoookiez

gamerky 08 - misscook Foto:

Vytáhlá bloncka z lotyšské Rigy miluje RPGčka, nejí maso a je závislá na filmu Pan Nikdo, takže asi tajně sní o Jaredu Letovi. Kdyby slyšel její sexy zastřený hlas třeba při hraní Dayz, možná by podlehl.

JEJÍ VIDEA

Katherine Mystik Gunn

gamerky 09 - Katherine Mystik Gunn Foto:

Nejlepší hráčka z našeho seznamu, která dokázala na turnajích v Halo: Reach vydělat neskutečných 100 tisíc dolarů. Není sice žádná sexbomba, ale přitahuje svým vystupováním a „sexy mozkem“.

JEJÍ VIDEA

Teri Blitzen

gamerky 10 - teri blitzen Foto:

Nejlepší nakonec, a navíc domácí. Teri je sice proti některým ostatním ještě holka, ale její půvab a kouzlo jsou světové. Potvrzují to stovky tisíc lidí, které pravidelně zajímá, co je u ní nového. Mno, momentálně třeba to, že je single…

JEJÍ VIDEA

BONUS:

Eva "kRAViCkA" Urbanová

Eva "kRAViiiCkA” Urbanová - Obrázek 7 Foto:

A ještě jedna kočka z našich končin. Půvabná Slovenka s nejmodřejšíma očima ve střední Evropě je členkou CS:GO týmu eSuba.Ladies a ve hře umí být opravdu chladnokrevně efektivní. Fotila už i pro Maxim - oblečená, vy úchyláci!

JEJÍ VIDEA

 

A jaká je vaše favoritka?


Teri Blitzen je nejžádanější teenagerkou Česka

Teri Blitzen se rozešla se známým hercem. Nahradí ho Hoggy, nebo Mišík? Máme 7 tipů na přítele!


reklama

reklama