ODHALENÍ: Barney z HIMYM se přiznal, jak kosil holky. A že se svým partnerem smíchal sperma, aby...

Hvězda sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Neil Patrick Harris odhalil víc ze svého soukromí. Hlavně to, jak si užíval během dospívání a také to, jak si s partnerem Davidem Burtkou pořídili své děti.
Neil Patrick Harris si uměl užívat...
Neil Patrick Harris si uměl užívat...

reklama

Budoucí lamač ženských srdcí Barney se v televizi objevoval už od dětství a v sedmnácti už byl hvězdou. Tehdy dokonce pronajímal svůj vlastní dům a užíval si tak večírky plné marihuany.

Rozpovídal se taky o svých zkušenostech s dívkami. Ještě než se veřejně přihlásil ke své sexuální orientaci, užíval si dokonce s celebritami. A nebál se jim na schůzkách jen tak sáhnout pod kalhotky, protože si myslel, že čím drsnější bude, tím si to holka užije víc.

Vysvětlil také, jak se se svým partnerem Davidem Burtkou stali rodiči. Smíchali svoje sperma a nechali oplodnit vajíčka. Z nich pak vybrali ty nejlepší. Dárkyni neznali, viděli jen její fotografii a dozvěděli se jen něco o její tělesné stránce. To, co chtěli, bylo, aby se žena podobala jak Neilovi tak Davidovi. Ne, nezajistili si tak, že každý bude biologickým otcem jednoho z dvojčat, ale aspoň to bylo férové. Čí spermie ten boj asi vyhrála?

Budeme si hrát na doktora?

Sex na prvním rande. Ano, nebo ne?

Tohle není sci-fi...

VĚDCI VYZKOUMALI: Za 2 roky budou moct mít gayové děti bez náhradní matky! Vajíčko se vyrobí z…

reklama

reklama