ODTAJNĚNO: Homer a Marge Simpsonovi se rozvedou! Znamená to konec slavného seriálu?

Jedno z nejtrvalejších slavných manželství už brzy skončí. Otazníky visí nad koncem celého seriálu.
Marge už s Homerem dojde trpělivost
Marge už s Homerem dojde trpělivost

reklama

Homer a Marge Simpsonovi to spolu táhnou už od roku 1989. Jenže nic netrvá věčně. Už v nadcházejících dílech 27. sezóny se rozvednou. Prozradil to v rozhovoru pro magazín Variety hlavní producent seriálu Al Jean. Důvodem krize ve vztahu bude Homerovo neustálé usínání, během dne i před spaním, kdy by si měl v posteli plnit své manželské povinnosti. Rozhodne se svou narkolepsii řešit s lékaři, ale ani to Marge neobměkčí a celá věc končí rozvodem.

Homer se navíc zamiluje do lékárnice, kterou namluví Lena Dunham, tvůrkyně a hlavní hvězda populárního seriálu Girls. „Objeví se taky další postavy ze seriálu Girls,“ prozradil Al Jean.

Nechal však otevřené, jak se budou po rozvodu Simpsonovi vyvíjet dál. Bude Marge vychovávat děti sama a nechá Homera, ať se stará sám o sebe a dělá všechno to vaření, praní a uklízení, kterému se předchozích 26 sezón tak úspěšně vyhýbal?

Homer a Family Guy si mytí aut umí vychutnat.

VIDEO: Takové sexy mytí aut jste ještě neviděli. V hlavní roli svůdný Homer a Family Guy!

Nad dalším osudem Simpsonovic rodinky skutečně visí otazníky. Tvůrčí tým má s kanálem Fox otevřenou smlouvu na další dva roky. Uvidíme, zda ji potvrdí.

Homer už jednu manželskou krizi přežil v páté sezóně v dílu Poslední pokušení Homera Simpsona. Tehdy se dokonce vydal na vášnivou noc do hotelu s kolegyní Mindy. Nakonec ho ale přemohly pocity viny a on se vrátil k Marge a rodině.

Přežije žlutá rodinka i rozvod?

Simpsonovi běží na COOLu každý všední den v 18.50 a o víkendech v 18.30. A to rovnou tři díly za sebou!

 


reklama

reklama