ODTAJNĚNO: Proč Zayn Malik opustil One Direction? Práskl to při podpisu sólové smlouvy

Hodně fanynek zaplakalo, když se tenhle snědý krasavec rozhodl v březnu opustit populární boy band. Zayn si naplánoval sólovou kariéru, proč se ale tak rozhodl, až do teď tajil.
Zayn Malik podepisuje smlouvu s RCA
Zayn Malik podepisuje smlouvu s RCA
twitter

reklama

One Direction nebyla potápějící se loď, ze které by se musel zachraňovat. Proč dal tedy kapele vale? Řekl to na svém Twitteru, kam napsal: „Hádám, že jsem ještě neřekl, proč jsem odešel. Bylo to kvůli tomuhle momentu, kdy dostávám příležitost ukázat, kdo doopravdy jsem!“ K tomu přidal fotografii, jak podepisuje smlouvu s americkou nahrávací společností.

Takže Zayn zatoužil po tom být sám sebou! Jestli k sobě přetáhne taky alespoň část fanynek 1D už radši nespekuloval. Ale přeposlal pár tweetů, které podporu fanoušků dokládají. Dvaadvacetiletý zpěvák se upsal americké nahrávací společnosti RCA, se kterou spolupracují třeba Miley Cyrus, Christina Aguilera, Kelly Clarkson, Britney Spears nebo Kesha.

Před Zaynem se tak otevírají nové možnosti. Uvidíme, jestli se silným labelem za zády a novým týmem se mu podaří dosáhnout takové popularity, jakou si vydobyl s One Direction!

Zayn Malik podepisuje smlouvu s RCA Foto:

Zayn Malik podepisuje smlouvu s RCA

I zdánliví vzorňáci dokážou zlobit – One Direction

Šok! Zayn Malik opouští boyband One Direction!

Zayn má zelenou hlavu - Co vy na to?

15 koláží na téma Zayn Malik má zelenou hlavu – Jak si s jeho novým vzhledem poradili fanoušci!

Stephen Hawking

Holky, nebojte. Podle vědce Stephena Hawkinga je Zayn Malik stále ve One Direction!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!