Odvrácená strana slávy: Zpěvačka Miley Cyrus si postěžovala na chování fanoušků

Nedávný incident, kdy z davu fanoušků vyskočil muž a zpěvačku Miley Cyrus popadl a začal objímat, přinutil hvězdu vyjádřit se k tomuto zážitku: „Nikdo nemá bez mého souhlasu právo mě popadat za ruce, objímat a podobně,“ napsala Cyrus na Twitteru.
Miley Cyrus
Miley Cyrus
twitter.com/billboard

reklama

Šestadvacetiletá zpěvačka si z návštěvy Barcelony odnáší přinejmenším smíšené pocity. Proč? Při procházení davem fanoušků, kteří chtěli pozdravit Cyrus i jejího manžela Liama Hemswortha, se jeden z obdivovatelů neudržel a doslova vyskočil z davu, popadl zpěvačku za paže a začal ji objímat a pokusil se ji dokonce políbit.

 

 

Mladí manželé krátce po tomto zážitku nastoupili do auta a spolu s týmem ochranky odjeli. Video, kde fanoušek „atakuje“ Miley Cyrus, obletělo svět. A vyjádřila se k němu i sama zpěvačka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Ashley O (@mileycyrus),

 

„Může si oblékat, co chce. Může být panna. Může spát s pěti lidmi najednou. Může být s jejím manželem. Může být se svou přítelkyní. Dokonce může být nahá. Ale nikdo nemá bez jejího svolení právo s ní lomcovat a dotýkat se jí,“ napsala na svůj twitterový účet zpěvačka.

Miley Cyrus

Světový den štěňat: Miley Cyrus zveřejnila nahou fotku se svým psem!

Stejný vzkaz pak použila i na svém Instagramu kde přidala hashtag „Žádné otázky“. Někteří fanoušci ale zpěvačce vyčítají, že se nemůže divit přehnanému zájmu, když je slavná a navíc občas tak vyzývavá.

reklama

reklama