ONE DIRECTION KONČÍ! Miliony fanynek pláčou. Proč to boyband zabalil?!

Po odchodu Zayna Malika přišla další rána pro všechny Directioners, slavná kapela oznámila, že se nevydá na turné k pátému albu! Takže žádné koncerty a žádné záchvaty fanynek před vstupem. Končí nám jedna éra?
Nejhorší pondělí vůbec pro mnoho dívek po celém světě!
Nejhorší pondělí vůbec pro mnoho dívek po celém světě!

reklama

Možná ne tak docela. Kapela lišácky oznámila, že si bere alespoň roční pauzu. Možná tak chce vyvolat hysterii a zájem o svou hudbu poté, co se ocitla v krizi, když jí dal Malik vale. A aby toho členové boybandu využili co nejvíc, pauzu si vezmou až od března 2016.

Nové album by jim mělo vyjít na konci tohoto roku a do února ho budou propagovat, pak ale skončí. Oficiálním důvodem, proč si dávají pohov, je tvrzení, že členové chtějí pracovat na svých vlastních projektech. To pro budoucnost 1D nezní moc slibně. Proč by se měli zpěváci soustředit na bokovky, když chtějí pokračovat se slavnou kapelou?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1D Drag Me Down

1D vystupuje od roku 2010 a zpráva o rozchodu se objevila jen pár dnů potom, co kapela vydala nový videoklip k singlu Drag Me Down (samozřejmě bez Malika). Poslední koncert odehrají v britském Sheffieldu 31. října.

Zayn Malik podepisuje smlouvu s RCA

ODTAJNĚNO: Proč Zayn Malik opustil One Direction? Práskl to při podpisu sólové smlouvy

Louis se na potomka už těší, palec nahoru

HVĚZDNÝ TATÍNEK: Zpěvák z One Direction čeká dítě se svojí kamarádkou!

Fešáci z 1-D mají nový song o lásce na jednu noc.

Otec jednoho ze členů 1D se pokusil spáchat sebevraždu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!