One Direction mají nového člena. Doplní je Nick z Backstreet Boys! (Apríl)

Skupina One Direction zažila v poslední době velký šok. Náhle je opustil Zayn Malik a všechny fanynky začaly propadat absolutní panice. Rozpadne se skupina? Přijmou nového člena? Nebo co bude dál? Odpověď přišla velmi brzy! Zayna nahradí někdejší hvězda Backstreet Boys Nick Carter!
To nejlepší ze dvou nejúspěšnějších boybandů se konečně spojí dohromady!
To nejlepší ze dvou nejúspěšnějších boybandů se konečně spojí dohromady!

reklama

Nickovi je sice už pětatřicet let, ale zkušenosti s boybandem má obrovské. Úspěchu Backstreet Boys se nevyrovnala žádná kapela – tedy až do dnešních One Direction. Odchod fanynkami milovaného Zayna Malika ale byl pro 1D velký zásah a vůbec nebylo jisté, jestli se skupina brzy nerozpadne.

Geniálního manažera kapely a porotce X Factoru Simona Cowella ale napadla spásná myšlenka. "Přemýšlel jsem, která kapela byl v historii tak úspěšná, jako je teď One Direction. A Backstreet Boys byla jasnou volbou," vysvětluje Simon. "Zavolal jsem Nickovi, se kterým jsme dlouholetí přátelé, a on byl z nápadu nadšený. S kluky se sešel a zdá se, že to bude fungovat."

I starší fanynky si tak díky Nickovi teď v kapele najdou to svoje. Uvidíme, jak bude nová spolupráce úspěšná – navážou One Direction na obrovský úspěch, nebo je kvůli riskantnímu kroku čeká strmý pád?

Zayn skupinu opustil zcela nečekaně.
Zayn skupinu opustil zcela nečekaně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!