Ornella Štiková je o 15 kg lehčí. Prý sex s Pepou…

No ne! Patnáct kilo dole. Ornella Štiková (20), která nahradila po boku podnikatele Josefa Kokty (56) moderátorku Gábinu Partyšovou, se mění před očima.
Ornella Štiková je o 15 kg lehčí. Prý sex s Pepou
Ornella Štiková je o 15 kg lehčí. Prý sex s Pepou
Jiří Janoušek

reklama

Štiková jde evidentně do sebe a snaží se po porodu vypadat co nejsvůdněji. Viditelně se jí to daří. Na druhých narozeninách Coco Cafe Baru se totiž poprvé objevila na veřejnosti se zcela novými vlasy, s dokonalým make-upem a hlavně o mnoho kilo lehčí. „Vizážista mi poradil, abych se líčila víc jemně. Navíc jsem si nechala zesvětlit a prodloužit vlasy. Chci vypadat přirozeně a myslím, že se mi to daří,“ pochvalovala si Ornella.

A jak se povedlo Štikové po porodu zhubnout? „Snažím se hodně cvičit a rozhodně je to i díky sexu. S Pepou je to úžasné a nebojíme se oba ničeho. Sama jsem ani nedodržela abstinenční období sexu v šestinedělí. Podle mého názoru je sex nejlepším receptem na hubnutí. Dokázala jsem shodit patnáct kilo,“ potutelně se usmála Štiková.

Party si nenechala ujít řada dalších známých tváří. Dorazila Vlaďka Erbová, Lucie Váchová Křížková, Denisa Domanská s modelkou Andreou Kabickou, Martina Pártlová a nechyběl samozřejmě DJ Uwa.

-juf-

Monika Štiková zhubla 17 kilo

Štiková zhubla 17 kilo! Dieta, nemoc nebo trable s Ornellou?

Video VIP zprávy: Štiková pohořela

Štiková pohořela: Ve VyVolených se neobjeví

Monika Štiková se synem své sestry Ornelly Quentinem

Další Štiková chce mezi VIP: Chlubí se cizím dítětem!


reklama

reklama