Oslňte na párty podle Kate Middleton – Sexy rozparek a bižuterie stačí

Kate Middleton poodhalila nohy v rafinované róbě s rozparkem a svou krásu podrthla náhrdelníkem za 24 eur. Klidně může posloužit všem dívkám váhajícím co na sebe na silvestrovskou párty.
Kate Middleton vyrazila na premiéru filmu o Mandelovi ve skvostných šatech a bižu
Kate Middleton vyrazila na premiéru filmu o Mandelovi ve skvostných šatech a bižu
facebook

reklama

Za málo peněz hodně muziky! Sice je Kate Middleton (31) součástí královské rodiny, nepotřebuje rozhazovat za drahé oblečení a šperky. Upoutat dokáže i s obyčejnou bižuterií. V jednoduchých šatech poodhalila své krásně štíhlé nohy a svou eleganci podtrhla náhrdelníkem z kategorie „laciné bižu.“

O marnivosti v jejím případě rozhodně nemůže být řeč. Kate je jako miláček národa ostře sledovanou osobou, a to nejen v rámci svých charitativních aktivit, ale především jako módní ikona celé Británie. Cokoliv si obleče na sebe je okamžitě vyprodáno. Budoucí královna si na velkolepý luxus rozhodně nepotrpí, což na ní Britové velmi oceňují. Každý outfit, který si tato půvabná žena vezme, se stane světovým hitem.

Vévodkyně z Cambridge zavítala na filmový večer, věnovaný zesnulému jihoafrickému exprezidentovi – Mandela: Long Walk To Freedom, po boku svého zákonitého manžela v dlouhé róbě z dílny módního domu Roland Mouret v barvě slonové kosti. Značnou pozornost poutal nejen vysoký rozparek na šatech, ale i třpytivý náhrdelník. Podle deníku Daily Mail nepřekročil sumu 24 eur, jelikož byl z obyčejných sklíček.

-juf-


William a Kate nezvládají výchovu syna

William a Kate nezvládají výchovu syna


Krásná Kate Middleton už je opět ve formě

Kate Middleton: Jak se dostala po porodu do formy? Víme to!

Čas kojení se blíží, už jdu Georgi

William a Kate: Střelba na veřejnosti!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!