Osudová žena Bena Cristovaa promluvila: Neuvěříte, co na sympatického zpěváka práskla!

Tak tohle jsme o Benovi doteď nevěděli. A ani si nejsme jistí, jestli jsme vědět chtěli. Jeho koncert, na který dorazilo přes tři tisíce lidí, byl však plný překvapení i informací, které prostě nešlo ignorovat.
Benův koncert slavil velký úspěch.
Benův koncert slavil velký úspěch.
profimedia.cz

reklama

Fanynky byly všude, kam se člověk podíval. Skákaly, tancovaly, zpívaly, užívaly si show, na které zpěvák dřel přes tři měsíce. A co by se jim líbilo nejvíc? To je přece jasné, kdyby si Ben všiml právě jich. Jenže koncertu se zúčastnila i žena, která ve zpěvákově životě zaujímá nenahraditelné místo a právě ta prozradila věci, které by si mladý fešák asi raději nechal pro sebe.

Kdo je tato tajemná žena a proč je pro ni Ben muž číslo jedna? To vše se dozvíte v 19:55 v reportáži Lucky Špakové ve vysílání TOP STARu ze dne 29. 11. a později na Prima Play.  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Ben Cristovao koncert

 

Ben Cristovao v TOP STAR magazínu.

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Ben Cristovao o uprchlících a muslimech. Co si kakaový svalouš opravdu myslí?

Takhle Ben "odpočívá" po večerech

FOTO: Svalovec Ben Cristovao šel do ringu! Dostal nakládačku?

 

reklama

reklama