Otec krmil novorozence chilli omáčkou, navštívila ho policie

Nečekanou návštěvu policie zažil devětatřicetiletý muž, který si na Facebook nahrál fotku svého novorozeného syna s poznámkou, že pětidennímu miminku asi nechutná chilli omáčka. Jednalo se pouze o nevinný žert.
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
twitter.com/BlackMambaFood

reklama

Novopečený otec Paul Dawson si vyrazil se svou partnerkou Laurenciou Wood a synem Benem do restaurace TGI Fridays, kde si Paul dal „hot wings“ a když miminko začalo v restauraci plakat, chtěl ho uklidnit tím, že mu dal do úst ocucávat svou dlaň. Zapomněl však na to, že má celou dlaň od pálivé chilli omáčky a utření do ubrousku očividně nestačilo. „Ben nezaplakal, jen se legračně zatvářil,“ komentoval celou situaci otec.

Paul Dawson se svým synem Benem
Autor: twitter.com/AdForumCo Paul Dawson se svým synem Benem

Doma vyfotil svého syna, jak má v ruce pálivou omáčku a napsal k tomu vtipnou poznámku: „Pětidennímu miminku očividně nechutná chilli omáčka!“ Fotku zveřejnil na svůj Facebook, čehož se někdo chytil a ohlásil celý incident policii, která následně za otcem skutečně přijela.

Muž si strčil do pusy 26 chilli papriček!

VIDEO: Šílené! Muž se rozhodl sníst 26 chilli papriček! Šlo mu o život!

Muž byl návštěvou policie šokován. „Jednalo se pouze o žert, nenapadlo mě, že to někdo bude brát vážně,“ řekl Dawson. Mluvčí policie v Clevelandu uvedla, že 8. ledna dostala od neznámé osoby upozornění, že je dítě ve špatných podmínkách. „Na základě této informace jsme poslali dva důstojníky, aby celou situaci zkontrolovali a promluvili s rodiči o daném hlášení,“ řekl mluvčí policie z Clevelandu. „Důstojníci byli spokojeni, že dítě je v bezpečí a je dobře zaopatřené. Další vyšetřování nebylo nutné.“

Syn Ben
Autor: twitter.com/JerseyPeeps Syn Ben

„Tato událost nám zkazila první týden s naším synem,“ svěřil se tatínek dítěte. „Museli jsme policii vysvětlovat, že je Ben pouze kojen. Když zazvonili na naše dveře, nechtěl jsem s nimi mluvit. Byl jsem v naprostém šoku, co po nás chtějí,“ svěřil se Paul Dawson. Třeba si novopečený tatínek tyto nevinné žertíky pro příště odpustí a situace se již nebude opakovat.

reklama

reklama