Otec vévodkyně Meghan Markle poprvé od svatby poskytl rozhovor

V britské televizní ranní show otevřeně promluvil a odpověděl na otázky, které dosud jen proplouvaly vzduchem. A věci se daly do pohybu!
18. 6. 2018 TOP STAR: OTEC VÉVODKYNĚ MEGHAN MARKLE POSKYTL POPRVÉ OD SVATBY ROZHOVOR
18. 6. 2018 TOP STAR: OTEC VÉVODKYNĚ MEGHAN MARKLE POSKYTL POPRVÉ OD SVATBY ROZHOVOR

reklama

Thomas Markle popsal, jak mu Meghan poprvé o princi Harrym telefonovala. Poprosila ho, aby o něm z bezpečnostních důvodů mluvili vždy jen jako o příteli "H", protože by je mohli odposlouchávat. I žádost o ruku Meghan proběhla po telefonu. „Harry mi zavolal a já mu povídám: Jsi gentleman. Slib mi, že na moji dceru nikdy nevztáhneš ruku. A samozřejmě máš mé svolení,“ prozradil Thomas.

V rozhovoru také přiznal, že se omluvil Meghan a Harrymu za skandál s fotkami, kdy se nechal vyfotit údajnými paparazzi. Vše bylo domluvené a Markle dostal za fotky zaplaceno. „Chtěl jsem si zlepšit image, protože novináři mě v minulosti zastihli v situacích, které nebyly moc reprezentativní. Třeba jak držím pivo, vynáším odpadky, nakupuji toaletní papíry, prostě fotky které mě ukazují v negativním světle. Byla to chyba, co jsem udělal, ale nebylo to pro peníze,“ objasňoval.

 

Me pretending to be a well-rounded person #ThomasMarkle #royalwedding

Příspěvek sdílený I Be That (@itsnottthatserious),

Celá tato kauza skončila srdeční příhodou Meghanina otce, kvůli které nemohl být na svatbě. Zastoupil ho proto princ Charles, který Meghan doprovodil k oltáři. On byl v té době na utajeném místě a celý obřad sledoval v televizi. „Žárlil jsem na něho, protože tam jsem měl být já. Brečel jsem a byl jsem zklamaný. Já jsem měl vést dceru uličkou. Ale bohužel okolnosti hrály proti mně. Meghan kvůli tomu taky hodně brečela, ale moje zdraví pro ni bylo přednější,“ řekl.

Thomas Markle se zatím se svým zeťákem nesetkal. Vždy spolu mluvili jen po telefonu. Plánuje proto, že se brzy podívá do Londýna. Těší se také na setkání s královnou Alžbětou II., která je podle něj jedna z nejúžasnějších žen na světě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!