Otřesná proměna Jennifer Aniston

Tohle se vážně nepovedlo. Jennifer Aniston (44) si nechala ostříhat svou dlouhou hřívu a vypadá jako zmoklá slepice. Taky se podle toho tváří na všech posledních fotkách.
Jennifer Aniston ve své ještě bujaré hřívě
Jennifer Aniston ve své ještě bujaré hřívě
facebook

reklama

Od té doby, co se Jennifer představila v roli Rachel v sitkomu Přátelé, divákům se rychle vryla jako kráska s medovou hřívou. Ikonický střih vlasů podle statistik kopírovalo nejvíc žen na světě.

Sladká image se však stala minulostí. Mírně zvlněné nebo rovné vlasy s délkou po ramena (dokonale sestříhané) jsou fuč. Tenhle týden známá herečka šokovala svým novým sestřihem. Snímek pořídili paparazzi, když odcházela z ambulance svého lékaře.

Jindy dokonale upravená celebrita působila, jakoby její vlasy okamžitě potřebovaly umýt a upravit. Ani s make-upem si nedala práci a obličej zakryla raději tmavými brýlemi. Herečka ukázala zesvětlený účes ve stylu mikáda, který jí na hlavě vyčaroval její dvorní kadeřník Chris McMillan. Nejspíš nebyl v kondici.

Jennifer ho ale hájí: „Cítím se skvěle a mnohem lehčí. Můj účes je opravdu velmi praktický na údržbu. Už jsem se ve svých dlouhých vlasech nudila. Změna jednou za čas je opravdu příjemná.“

-juf-

Vince Vaughn a Jennifer Aniston jako bývalí partneři

Jennifer Aniston čeká v neděli (filmový) Rozchod!

 Jennifer Aniston a Justin Theroux se snad vezmou o Vánocích

Jennifer Aniston umí ubližovat svému tělu


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!