Owen Wilson čeká dítě s vdanou trenérkou

Ještě není rozvedená s hollywoodským plastickým chirurgem a už čeká dítě s hollywoodskou filmovou hvězdou. To je momentální životní situace jednačtyřicetileté osobní trenérky Caroline Lindqvist.
To je ale překvapení, že Owene?
To je ale překvapení, že Owene?
isifa.com

reklama

Zdá se, že mezi kondičním pobíháním, posilovnou a jízdou na kole zbyl dvojici Owen Wilson (44) a Caroline Lindquist čas i na intimnosti:-) Výsledkem je kulatící se bříško švédské sportovkyně, která už od května nežije se svým manželem, plastickým chirurgem Ritu Choprem. Rozvedená ale zatím není.

Owen se stane otcem podruhé, přítelkyně Jade Duell porodila syna Roberta Forda Wilsona před dvěma lety. Pár se ale rozešel jen pět měsíců poté.

S Owenem je kvůli jeho depresím poměrně složité žít. Ani s Caroline, kterou zná od roku 2003, společnou budoucnost podle magazínu Star neplánují.

Mohlo by vás zajímat:

Tom má pro strach uděláno

Tom Hanks je vážně nemocný. O smrti žertuje

Myslete si všichni, co chcete

Zpěvačka Miley Cyrus: Z andílka nevyzpytatelná dračice. Co se jí stalo?

Hvězda pobřežní hlídky Pamela Anderson přišla o panenství nedobrovolně jako dvanáctiletá. Řekla to prý jen matce a později přiznala v interwiew. "Ten všivák pak pobíhal kolem a litoval toho, co udělal. Ale to už bylo pozdě," řekla doslova.

Znásilněné celebrity. Madonna v tom není sama!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!