Owen Wilson je podle všeho potřetí otcem. Herec si chce ale nechat udělat test otcovství

Owen Wilson
Owen Wilson
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oblíbený komik Owen Wilson se teď moc nesměje. Sám totiž neví, jestli je potřetí tatínkem nebo ne.

Herec už má dva syny. Čtyřletého Finna Wilson a sedmiletého Roberta Forda Wilsona. Každého ale splodil známý herec s jinou maminkou. Roberta počal s letuškou Jade Duell a FInna s Caroline Lindqvist.

A teď by měl mít třetího potomka s třetí ženou. Jenže herec prozradil, že si otcovstvím není jistý a že si počká na otcovský test. Varunie Vongsvirates, o které nikdo nikdy neslešel měla podle informací deníku DailyMail už porodit. A právě Owenovo dítě. Jediná stopa je ale fotka z ultrazvuku, kterou si brunetka dala na svůj Instagram. „Pozdravte Lylu, 3 měsíce a jdeme na to.“ To napsala v červnu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Say hello to Lyla 

Příspěvek sdílený Varunie (@varunie),

Herec mlží jak o porodu, tak o otcovství. Blízký zdroj Owena ale jednoznačně řekl, že herec je výborný otec a s matkami svých dětí má skvělé vztahy. „Jestli se ukáže, že miminko je Owena, tak on se k tomu postaví a dodrží své otcovské povinnosti, to jsem si jist,“ řekl zdroj Daily Mailu.

Pravda je že komik se svými syny chlubil i při návštěvě The Ellen DeGeneres Show. „Je to neuvěřitelné, prostě všechno, co Robert vypustí z pusy je vtipné. Když udělám nějaký vtip, tak on mi to v klidu vrátí. Nemůže se dočkat, až uvidím, jací budou jako teenegeři. To bude gang,“ řekl Wilson.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tbt to Bali

Příspěvek sdílený Varunie (@varunie),

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama