Pamatujete si na Carol z Kroku za krokem? Postavu by jí mohla závidět kdejaká třicítka, ale v obličeji je zub času znát i přes plastické zákroky

Americká herečka Suzanne Somers (71) už má největší slávu dávno za sebou. To jí ale rozhodně nebere energii a dobrou náladu. Carol z Kroku za krokem je stále duchem mladá a dokazuje to i výběrem oblečení. Svou perfektní postavu ukázala na nedávném filmovém festivalu. A zatímco nohy má výstavní, o obličeji se to samé říci nedá.
Suzanne Somers
Suzanne Somers
twitter/EntertainmentTonight ‏

reklama

Sedmdesátnice si opravdu může dovolit obléci mini šaty. Proč by také ne- její pevné dlouhé nohy jí může závidět kdejaká třicítka. Přesvědčit jste se o tom mohli na filmovém festivalu v Palm Springs, kde kromě nohou ukázala i napěchovaný dekolt.

 

 

Ale zatímco všichni obdivovali hereččinu postavu, o obličeji nepadla ani zmínka. A není se čemu divit. Suzannina tvář je výrazně poznamenaná plastikami. Tvář díky nim dost zmužněla a v kombinaci s krkem vypadá ještě uměleji.

 

 

Komu však přijde herečka v každém ohledu dokonalá je její manžel. S kanadským moderátorem Alanem Hamelem loni oslavili krásných 40 let od svatby. A stále se mají velmi rádi. Na červeném koberci byli jako dvě hrdličky. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!