Pamela Anderson a její fantastická figura ve žhavé reklamní kampani

I přesto, že někdejší sexbombě Pamele Anderson táhne na šedesátku, není to vůbec znát. Herečka pokračuje ve zveřejňování svých šokujících snímků a předvádění famózních křivek. Pro tentokrát si pro svou reklamní kampaň vybrala Pamelu značka spodního prádla Coco de Mer.
Pamela Anderson
Pamela Anderson
instagram/@enidlondon

reklama

Na focení nové reklamní kampaně pro luxusní módní značku spolupracoval jedinečný  fotograf Rankin. Na snímcích je Pamela v nejrůznějších pózách a v rozličných kompletech prádla. Poloprůstvitné podprsenky se spodními díly, hravé kombinace, sexy punčošky. ‚‚Líbí se mi hrát si na pin-up, samozřejmě, když se to hodí, podle situace a nálady. Mám v sobě hodně charakterů, vše záleží na společnosti,“ okomentovala Pamela svou spolupráci s Coco de Mer.

 

#pamelaanderson #pamanderson #2017 #cocodemer #lingerie #model #blonde #playmate #rankin

Příspěvek sdílený Jessica (@pamelaandersononline),

 

#pamelaanderson #pamanderson #2017 #cocodemer #lingerie #rankin #model #blonde #playmate

Příspěvek sdílený Jessica (@pamelaandersononline),

Kolekce, která vyjde pod názvem Pamela Loves Coco de Mer, se dostává do prodeje již nyní, tudíž je možné, že se Pamela objeví na červeném koberci při události na počest této kolekce. Připomeňme si, že Pamela před nedávnem nafotila žhavé fotografie pro magazín King Kong s ruským baletním mistrem Sergeiem Poluninym. Jelikož se nyní ale jednalo o spodní prádlo, někdejší sexy plavčice si nemohla dovolit být na fotkách ve své oblíbené poloze – nahá.

 

Актриса и фотомодель Памела Андерсон представила коллекцию нижнего белья Pamela Loves, разработанную совместно с британской маркой Coco de Mer. Об этом сообщает Daily Mail. В линейку вошли бюстгальтеры-бра, трусики, пеньюары, боди, корсеты, пояса для чулок из полупрозрачной сетки с кружевом и из шелка алого, розового и черного цвета. При этом 50-летняя модель сама позировала для рекламной кампании коллекции известному фотографу моды Ранкину. #PamelaAnderson #PamelaLoves #CocodeMer #Hollywoodnews #Hollywood #celebrity #ПамелаАндерсон #ЗвездыГолливуда #Голливудскиеновости #НовостиЗвезд #ЗвездныеНовости

Příspěvek sdílený Star_journal (@star_journal_),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!