Paní prstenů. Které slavné herečky mávaly diamanty?

Minulý týden to vypadalo na válku prstenů. Herečky Jennifer Aniston i Kate Hudson jimi před objektivy fotografů doslova mávaly. Tak která se vdá dřív?
Dokonalá krása
Dokonalá krása
isifa.com

reklama

Kdy se Jennifer dočká svatby?
Autor: isifa.com Kdy se Jennifer dočká svatby?

Bude Jennifer znovu prodávat prsteny se svým jménem?

Tenhle prsten ukazovala herečka Jennifer Aniston na premiéře filmu "We are Miller´s" v New Yorku. Má ho už více než dva roky od svého přítele Justina Therouxe (daroval jí ho na oslavě svých narozenin), ale svatba se ještě nekonala. Lépe řečeno – konat se měla, ale Jennifer loni údajně jen pár dní před svatbou couvla a vypadalo to na rozchod. Teď se však devítikarátovým diamantem Jennifer s úsměvem oháněla.

Asi je nepoučitelná. Kdysi se v Damiani International Jewellers prodávala za tisíc dolarů napodobenina prstenů, které měli v roce 2000 Jennifer a Brad Pitt. Prsteny šly na dračku pod názvem "Brad a Jennifer" a dodnes patří mezi žádané sběratelské kousky. Brad už ale navrhuje prsteny jiné ženě...

A máme tady další kousek! Tentokrát na prstíku herečky Kate Hudson

Dokonalá krása
Autor: isifa.com Dokonalá krása

Kate Hudson svatbu popírá

Dcera herečky Goldie Hawn si s médii hraje na schovávanou. Minulý měsíc se v Barceloně objevila na veřejnosti se zlatým snubním prstenem. Svatbu se svým snoubencem, hudebníkem Mattem Bellamym, ale popřela. Teď zase pro změnu znovu vytáhla zásnubní megadiamant (devět karátů) a vydala se s ním na filmovou premiéru snímku "Bel Air" v Los Angeles. Také Kate už vdaná byla, její manželství s Chrisem Robinsonem trvalo sedm let. Na rozdíl od Jennifer má herečka už dvě děti.

Mimochodem... Jestli chcete vidět, jak Kate natáčela na pláži instruktážní video pilates, přečtěte si tenhle článek:

Avatar bude brzy zpět

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kolik bude dalších dílů Avatara? Víme to!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!