Panoptikum NADVÁHY slavných: Kdo tloustne a hubne jak JOJO?

Jednou mohutná matrona, jindy tenká jako tyč! Jednou štíhlý lamač dívčích srdcí, podruhé oplácaný tlouštík. Problémy s váhou mají lidé bez ohledu na to, zda jsou slavní, nebo ne.
Ewa Farna je jednou s váhou dole, a pak zase oplácaná. "Nejsem žádná modelka," říká.
Ewa Farna je jednou s váhou dole, a pak zase oplácaná. "Nejsem žádná modelka," říká.

reklama

Jeden čas byla Ilona Csáková (44) závislá na dietách a jedla jenom banány, poté se zase podobala nadité almaře. Bývalá královna krásy Ivana Christová si kdysi pro štíhlou postavu prošla peklem, dnes má rozměry dobře živené selky. „Léta jsem si dávala dohromady imunitní systém a správné stravovací návyky. Kvůli tomu, že jsem se víc než deset let pořádně nenajedla, jsem prodělala několik kolapsů a operací,“ říká sympatická Slovenka.

Michal Suchánek si zase užíval s cizí ženskou. Věří mu ještě manželka?

Tohle se BLBĚ vysvětluje: Suchánek HO zase strkal, kam neměl!

Ušetřena ale není ani mladší generace. Synomem váhových výkyvů je Ewa Farna, které je dvaadvacet. „Mě je jasně dáváno najevo ze všech stran, že zpěvačka musí bejt hubená, zpěvačka musí vypadat skvěle... Nikdo nechápe, že se neživím modelingem, ale zpěvem,“ říká oplácaná Ewa. A problémy s váhou se pochopitelně netýkají jen našich celebrit, ale i těch po celém světě. Podívejte na reportáž nebo celé VIP zprávy vy ze 14. 8. na Prima Play.  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP-JoJoBezita
Aneta Antošová válí twerk jako jedna z nejlepších u nás.

Sexy Aneta Antošová vás naučí TWERKOVAT: Mrkněte, jak to se zadečkem dělá!

Eva Perkausovíá je nvou moderátorkou Top Star Magazínu.

Nová tvář Top Staru Eva na SEXY fotkách nic špatného nevidí: Co VŠECHNO ukázala?

Dan Landa projevil k vandalovi pochopení, policie již méně.

Landova velkorysost vandalovi NEPOMOHLA: Policii jejich domluva nezajímá a bude to TVRDÉ!

reklama

reklama