PAPARAZZI VIDEO: Ariana Grande olizuje koblihy i svého tanečníka!

Zpěvačka byla přistižena! Nejenže se cpe koblihami, což je při její postavičce dost zarážející, ale praskla na ni další novinka – randí s doprovodným tanečníkem.
Ariana Grande má nového přítele
Ariana Grande má nového přítele
TMZ.com/Splash news

reklama

Na videu je totiž zachycena, jak se s dotyčným líbá. Oním šťastlivcem je Ricky Alvarez, který nevěděl, jestli má olizovat koblihy nebo krásnou Arianu. Také bychom váhali, jaké sladkosti dát přednost.

Zpěvačka kobližky olizovala přímo na tácu, kde byly vystaveny a připraveny k prodeji, což není zrovna moc vtipné, že?! Možná by se našel nějaký fanoušek, kterému by se to líbilo. Zbaštit koblihu, co svým jazýčkem olizovala žena jeho snů, případně si ji vystavit doma a ukájet se myšlenkou, že Arianin jazýček olizoval tuto sladkost.

Není divu, že majitelé obchodu, kde se zpěvačka s přáteli rozhodla nakupovat (Wolfee Donuts v Lake Elsinore v Kalifornii) nebyli rádi, že ochutnávají jídlo, které oni plánovali prodat jiným lidem.

Vypadá to, že ve skutečnosti však žádnou koblihu nekoupili, ale snad alespoň zaplatili ty, ze kterých si slízali sladkou polevu.

Každopádně ale musíme říct, že tanečník Alvarez je roztomilý, koblihy jsou sladké a chutné a kombinace obého by mohla udělat zpěvačku alespoň na chvíli šťastnou.

Podívejte se na video níže:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ariana Grande s novým přítelem

 

Další články o této roztomilé a nadané zpěvačce:

Mladé zpěvačky Miley Cyrus a Ariana Grande nazpívaly hit

Miley Cyrus a Ariana Grande si zazpívaly společně hit osmdesátek – Don't Dream It's Over a musíme říct, že je to bomba!

Kde jsi včera byla?

Nový vztah? Ariana Grande má techtle mechtle s jedním ze členů One Direction!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!