Pár se konečně přiznal: Hailey Baldwin a Justin Bieber už mají po svatbě!

Dlouhé spekulace jsou u konce. Hailey Baldwin konečně potvrdila, že se s Justinem Bieberem vzali. Alespoň to tak tvrdí na svém Instagramu, kde si změnila své jméno na Hailey Rhode Bieber.
Justin a Hailey se vzali
Justin a Hailey se vzali
Twitter/MTV

reklama

Několik měsíců se spekuluje o tajné svatbě Justina Biebera a Hailey Baldwin. Pár konečně oznámil, že jsou svoji na svých instagramech. Hailey si změnila rodné příjmení na Hailey Rhode Bieber a Justin Bieber na svém Instagramu zveřejnil fotku, kde jdou ruku v ruce a smějí se na sebe s popiskem „Moje žena je úžasná!“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My wife is awesome

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

Jednadvacetiletá modelka a čtyřiadvacetiletý popový zpěvák konečně oznámili, že se v září tajně vzali. Hailey, která má na svém instagramu téměř 16 miliónů fanoušků, si změnila nick na „haileybieber“. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Hailey Rhode Bieber (@haileybieber),

 

Justin Bieber

Justin Bieber si dává pauzu od tvorby hudby, věnuje se sebepoznání

Tvrdí se, že pár se vzal před dvěma měsíci v New Yorku, ale to Hailey původně popřela. Justin na svém Instagramu zveřejnil před dvěma měsíci fotku se svou milou s popiskem, že ji miluje nadevše a chce s ní být až do konce života. „Jsi láskou mého života, Hailey Baldwin a nechtěl bych ho strávit nikým jiným.“ napsal na svých sociálních sítích.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

Justin má na svém Instagramu přes neuvěřitelných 102 miliónů fanoušků, zatímco jeho manželka Hailey ‚‚pouhých‘‘ 16. Společnost TMZ uvádí, že kráska už má ochrannou známku  na své nové jméno. To proto, aby všichni věděli, že se jedná skutečně o její osobu a nikdo jiný se za ni nevydává.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!