Paris Hilton prohrabala archiv: takhle před lety řídila s Kim Kardashian

Paris Hilton zveřejnila archivní snímky cest z roku 2006, které „podstoupila“ se svou někdejší nejlepší přítelkyní Kim Kardashian.
Jedenáct let zpátky: Paris a Kim jako kamarádky.
Jedenáct let zpátky: Paris a Kim jako kamarádky.
Paris Hilton/Twitter

reklama

Paris Hilton nostalgicky vzpomíná na uplynulé časy. „Ikona počátku tisíciletí“ se podělila se svými fanoušky o fotografie z Ibizy, kde si užívala v roce 2006 se svými kamarádkami Kim Kardashian a Caroline D’Amore.

„Byly to fajn časy, tehdy na Ibize s Kim a Caroline roku 2006,“ napsala ke zveřejněné fotografii na Twitteru. Kim i Caroline potvrdily slova Paris svým vyjádřením: „Nejlepší výlet!“

Uživatelé sociálních sítí si nenechali ujít možnost zveřejnit další snímky z dob, kdy byla Kim „jen“ kamarádkou Hilton, ale samostatně jako celebritu ji nikdo nepovažoval. Jednou se Kim své kamarádce dokonce omluvila za to, že jí skočila do řeči.

V jiné chvíli zase Paris „prosí“ Kim, aby jí pomohla roztřídit šatník, vždyť Kim byla dříve stylistkou dědičky a majitelky impéria Hilton Hotels.

Po návalu takové nostalgie fanoušci obou hvězd usoudili, že v nejbližší době můžeme očekávat ještě nějaké spojení někdejších nejlepších kamarádek. 

Autor článku: Pavlína Švarcová

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!