Párty u Petra Jandy: Bohdalová se válela na schodech, Marta Jandová ukázala snubák

U rockera Petra Jandy se v týdnu rozjela senzační párty, na které se všichni ohromně bavili. Hlavní témata ale byla dvě. Jak fantasticky vypadá Jiřina Bohdalová a co se vlastně dělo na "utajené" svatbě zpěvačky Marty Jandové. Jo a všichni přítomní měli povinný knírek. Vlastní, namalovaný, přilepený.
Jiřina Bohdalová se skvěle bavila
Jiřina Bohdalová se skvěle bavila
profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli někdo opravdu zářil a dobře se bavil, tak herečka Jiřina Bohdalová. Její zdroj energie je asi nevyčerpatelný - doslova pařila (a zářila!). Když se její oblíbenec Petr Janda pustil do hraní, sedla si na schody přímo pod podium a zpívala společně s ním jeden hit za druhým.

Marta Verner (zvykejte si na nové jméno, Marta ho má v občance a hodlá ho používat i na umělecké scéně) se u tatínka na zahradě objevila společně s manželem. Snubní prstýnek si vyfotil snad každý a také se všichni, kteří na rodinné svatbě na tvrzi Třebotov nebyli, dychtili dozvědět, jak obřad probíhal. Novomanželé byli oddáni v sakristii v soukromí, následovala zahradní párty (Třebotov leží nedaleko Prahy a v jejím areálu je spousta vyžití), na které si Marta i zazpívala.

Mrkněte se do FOTOGALERIE, přišla celá řada známých tváří:

Mohlo by vás zajímat:

Petr Janda s rodinou...

Petr Janda v tom má jasno: Dalšího potomka už ani náhodou!

Petr pár chvilek před odhalením auta

Petr Janda má novou lásku

Marta Jandová s tátou

Petr Janda: Co říká na nového člena kapely?

Reklama
Reklama