Party ve jménu lásky! FTV Prima uspořádala velkolepou akci na počest nového seriálu Všechny moje lásky

Všechny moje lásky, nový seriál s hvězdným obsazením, který si nesmíte nechat ujít. Seriál se zrodil pod taktovkou Johanny Steiger-Antošové a můžete ho vidět od 25. ledna na obrazovkách FTV Prima.
Večírek seriálu FTV Prima - Všechny moje lásky - Manželský pár Jan Hrušínský a Miluše Šplechtová
Večírek seriálu FTV Prima - Všechny moje lásky - Manželský pár Jan Hrušínský a Miluše Šplechtová
Jiří Janoušek

reklama

Novinářům se ve středu večer představily hvězdy seriálu Všechny moje lásky. Mezi nimi najdete herce zvučných jmen, jako jsou Jiří Štěpnička, Veronika Žilková, Zdeněk Piškula, Mahulena Bočanová, David Prachař, Jan Hrušínský, Monika Zoubková, Roman Vojtek, Miroslav Vladyka, Veronika Kubařová, Ilona Svobodová,Stanislav Majer a mnozí další. Dívejte se, pokud milujete silné lidské příběhy na obrazovce a potřebujete načerpat inspiraci, jak překonat životní překážky a brát osud s nadhledem!

Vyčerpávající informace o seriálu najdete TADY.

Na ústřední skladbě k seriálu se podílela Jana Kirschner s kapelou Jelen, jejímž frontmanem je zpěvák Jindra Polák. Skupina Jelen je vycházející hvězdou naší hudební scény. A jelikož se celá akce nesla v zamilovaném duchu, zeptali jsme se Jindry Poláka, jak vzpomíná na svoji první lásku. "Nevzpomínám si na ni. Opravdu. Moje životní láska je moje žena. Vím to, a proto jsou mé bývalé vztahy pro mě zapomenutou minulostí. Je to zvláštní, ale je to tak."

Skupina Jelen je na našem trhu relativně krátkou dobu, ale už nyní se jí velice daří. Svědčí o tom i loňské úspěchy jako nominace na objev roku v anketě Český slavík a vyprodané turné, které "Jeleni" odjezdili na podzim loňského roku s hudebním veteránem, skupinou Divokej Bill.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VML - Pojďte s námi na večírek Všech mých lásek

Další články: 

Nový rodinný seriál Všechny moje lásky je ze života i o životě. Sledujte ho každou neděli ve 20.15 na Primě.

Kde křtít Lásky? Všichni na Petřín!

Povedlo se? Koukněte na fotografa:-)

Jak se fotí Všechny moje lásky? Fotograf kampaně ví

Osud  jí připravil nejedno překvapení. To by ale nebyla Marie, aby se vztyčenou hlavou nešla dál. Už v mládí nebyla jiná. Nebo byla?

Lásky si zamilujete. Tady ochutnávka nového seriálu


reklama

reklama