Pavlínina cesta VyVolenými II: Velké přiznání

Po devíti letech přiznat pravdu stálo Pavlínu i její partnerku Mirku hodně sil a odvahy. Obě se především obávaly reakce rodičů, a proto raději kličkovaly. S přibývajícími měsíci a roky se pak rozhodnutí jevilo stále těžším.
Reakce rodičů se Pavlína s Mirkou bály zbytečně
Reakce rodičů se Pavlína s Mirkou bály zbytečně

reklama

Narodily se pouhé čtyři dny po sobě, takže se pravděpodobně potkaly již v porodnici. Opravdu na sebe ale poprvé narazily až na učilišti a zpočátku se spolu nijak zvlášť nebavily. Nakonec však mezi nimi přece jen vzniklo přátelství. Tenkrát měla Pavlína přítele a Mirka byla sama. Po třech letech jely společně na chatu, kde jeden večer zůstaly jako poslední vzhůru. A tenkrát už prý začaly obě tušit, že se něco děje.

Brácha jako zástěrka

Po návratu z chaty si neustále esemeskovaly a na jedné akci Mirka představila Pavlíně svého bratra, který měl na ni zálusk. Od té doby večírky v přítomnosti brášky pokračovaly, ale Mirka už stěží skrývala svou žárlivost. Bod nastal jednoho večera, když šly s kamarády do parku. Mirka si sedla na lavičce Pavlíně na klín, protože jinde místo nebylo, a cítila, jak se jí po těle rozlévá neuvěřitelně příjemný pocit, směsice nervozity a naprostého štěstí. Když je kamarádka z legrace donutila, aby si daly pusu, bylo vše jasné. Přesto dokázaly svůj vztah tajit, mimo jiné i díky Mirčinu bráchovi, který s nimi držel basu. A když vše konečně prasklo ve studiu VyVolených, oběma se nepředstavitelně ulevilo.

PRVNÍ DÍL PAVLÍNINA CESTA SOUTĚŽÍ: 

Pavlína vyhrála Volbu společně s Evou

Pavlínina cesta VyVolenými I: Invaze blondýn

Vladko podruhé vítězem VyVolených!

VyVoleným je Vladko!

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MAKING OF: VyVolení 2013
Pavlína a Vladko - Obrázek 4

Jak splnit životní sny? Ideální řešení nadosah!

reklama

reklama