Pavlínina cesta VyVolenými IV: Přátelství, nebo láska?

S Vladkem si Pavlína zkrátka sedla. Sdílejí styl humoru, rozumějí si téměř ve všem. A zrodil se navíc ještě velký paradox – ač lesbička a gay, našli v sobě zjevně určité zalíbení. Ve Vladkově případě by se chvílemi dalo hádat i na zamilovanost.
Začátek nového přátelství - nebo snad něco víc?
Začátek nového přátelství - nebo snad něco víc?

reklama

Poprvé Pavlína skončila ve Vladkově objetí při mejdanu po jeho vítězství nad Thomasem. Jejím zcela odhaleným křivkám v bazénu zkrátka neodolal – to že se na hezkou holku nejen rád podívá, je o něm dávno všeobecně známo. A Pavlíně jeho pozornost rozhodně nebyla nepříjemná. Na jejich téměř pravidelná objetí už jsme nemuseli čekat dlouho. Svou troškou do mlýna přispěla i Regina. Jedno z jejích přesně taktovaných představení Pavlína prostě nevydýchala. „Mně je na zvracení,“ prohlásila a Vladko se ji snažil uklidnit: „Ona je jako režisér,“ vysvětloval Reginin přístup k show.

Zlomila to Eva

K radikálnímu zlomu v Pavlínině vztahu k Vladkovi přispěla Eva, která po návratu z Duelu s Reginou bláznivě podlehla Honzovu zářícímu, i když trochu prázdnému úsměvu. Definitivně Vladka opustila a začala přizvukovat nenávistnému Honzovi v útocích na „šampióna“. Na to se ovšem Pavlína nedokázala v klidu dívat, a tak se postavila Vladkovi po bok. Jako vítězové dvojitého Superduelu za sebou nechali Honzu a Evu současně a do Vily se vraceli bok po boku. Od té chvíle se z nich stala nerozlučná dvojka a Vladko si Pavlíninu přítomnost čím dál víc užíval. Dokonce se jí jednou zeptal, jestli by s ním chodila, kdyby to bylo možné. Šampión VyVolených se zřejmě svým způsobem zamiloval a Pavlíně jeho pozornost rozhodně nebyla nepříjemná. Je více než pravděpodobné, že životní dráhy těchto dvou finalistů se už jen tak nerozdělí.

Mirčin odchod z Vily Pavlínu úplně vykolejil

Pavlínina cesta VyVolenými III: Mirčin dramatický odchod

 

Reakce rodičů se Pavlína s Mirkou bály zbytečně

Pavlínina cesta VyVolenými II: Velké přiznání

 

Pavlína vyhrála Volbu společně s Evou

Pavlínina cesta VyVolenými I: Invaze blondýn

 

Vladko podruhé vítězem VyVolených!

VyVoleným je Vladko!

 

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MAKING OF: VyVolení 2013

 

Pavlína a Vladko - Obrázek 4

Jak splnit životní sny? Ideální řešení nadosah!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!