Pedofilní? Klip, ve kterém dvanáctiletá holka a herec Shia LaBeouf polonazí bojují v kleci, vyvolal vlnu kritiky

Zpěvačka Sia už se omlouvá... Její klip Elastic heart vzbudil obrovskou vlnu kritiky. Ale než si ho pustíte, měli byste vědět, že dívce v kovové kleci je pouhých dvanáct let.
Sia - Elastic Heart 2
Sia - Elastic Heart 2
youtube.com

reklama

Jde o tanečnici a herečku Maddie Ziegler z Pittsburghu, která už se objevila v jednom z předchozích klipů australské zpěvačky Chandelier. Muže v klipu hraje Shia LaBeouf (známý třeba z Transformerů). Podívaná je to zvláštní – Maddie není zdaleka plnoletá, v ČR by chodila do šesté nebo sedmé třídy základní školy. Zpěvačka se brání: "Čekala jsem stížnosti související s pedofilií. Povím k tomu jen to, že Maddie a Shia jsou podle mě jediní herci, kteří mohli ztvárnit tyto dvě mezi sebou soupeřící podoby Sie. Omlouvám se všem, kterých se tento záměr dotknul. Mým cílem bylo vytvořit emotivní obsah, ne jí někoho urazit," napsala na Twitter.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Style - Klip Shia: Elastic heart

Mohlo by vás zajímat:

Sněhulák od Michala Hrůzy

Michal Hrůza je v pořádku. Nový klip jako důkaz – Sněhuláka se sexy Linhartovou režíroval Kotek

Elfové umí rapovat

Legolas rapuje! Tohle VIDEO ze zákulisí natáčení vás rozseká

Harry Potter rapující

Neuvěřitelné VIDEO: Daniel Radcliffe rapuje. A jde mu to fantasticky!

reklama

reklama