Penis Davida Beckhama v ohrožení!

Sportovec David Beckham (38) dostal při natáčení nového snímku v Jižní Americe důrazné varování: Nesmí močit do vody. Mohl by pak totiž hodně rychle přijít o své “goldenballs" (zlaté koule), jak se mu také přezdívá.
Fotbalista v ohrožení
Fotbalista v ohrožení
facebook

reklama

V Amazonce totiž žije ryba jménem candiru, která útočí na pánská přirození a přitahuje ji pach moči. Jakmile ji rybka ucítí, vrhne se za jejím zdrojem. Údajně se dokáže pomocí ostrých zubů prokousat močovou trubicí pěkně daleko.

Beckham dostal před natáčením 90minutového snímku, který se připravuje na zahájení Mistrovství světa ve fotbale 2014, přednášku o tom, že by se neměl v Amazonce koupat a hlavně v ní chodit na záchod.

"Fotbalista i celý štáb museli před cestou povinně absolvovat lékařský kurz, a to v rámci jejich pojištění," řekl zdroj z Beckhamova okolí. Kousnutí candirou totiž může nakonec vést nejen k amputaci penisu, ale v neléčeném stadiu dokonce až k úmrtí postiženého.

V dokumentu pro britskou televizi se David Beckham vydává na přísně tajnou expedici do Amazonie, kde odhalí druhou stranu Brazílie, a kde zároveň varuje fotbalové turisty před různými nebezpečími, které jim v Jižní Americe hrozí.

  

Mohlo by vás zajímat

Kluci zůstali doma, ale holčička se do světa módy už hrne s úsměvem

FOTOGALERIE: Co ta máma vymyslela? Čím Victoria Beckham šokovala New York

Victoria Beckham si přišla pro ocenění v doprovodu syna Brooklyna

Victoria Beckham bez manžela: Kdo je ten zajíček?

Ryba, která vraždí muže - Candiru

Ryba, která vraždí muže. Candiru byste potkat nechtěli…


reklama

reklama