Petr Janda má novou lásku

Česká motoristická veřejnost se dočkala. Slavnostnímu odhalení nejnovějšího Jaguaru v pražském autosalonu přihlížela řada osobností, mezi nimi byl i rocker Petr Janda.
Petr pár chvilek před odhalením auta
Petr pár chvilek před odhalením auta
Jiří Janoušek

reklama

"To jste mi neměli dělat", zvolal rocker Petr Janda, když s modelkou Andreou Verešovou strhli plachtu, ukrývající nejnovější model Jaguar F-TYPE Coupé. "Zamiloval jsem se", pokračoval celý užaslý a jal se zjišťovat technické parametry luxusního sporťáku.

Poté, co zjistil, že přítomné jeho nadšení překvapilo, protože očekávali, že jako rocker bude příznivcem spíš mohutnějších SUV vozů, vysvětlil: "Kdepak; já tyhle velký auta nemusím. Mám normální rodinný vůz, ale už nějakou dobu mě baví představa sporťáku."

TIP Prima-Style.cz: Nenechte si ujít dnešní VIP Zprávy. Začínají v 19:55. Co uvidíte?

K luxusním autům jednoznačně patří krásné ženy. Modelka Andrea Verešová navíc moc dobře ví, jak u drahého vozu zapózovat, aby si ho všiml úplně každý. Jaká je ale řidička? Abychom to zjistili, vyrazili jsme s ní na projížďku.

Sean Penn, Alec Baldwin nebo Justin Bieber. Jedny z mnoha celebrit, kterým občas takzvaně ujedou nervy a na veřejnosti se pustí například do fotografů. A my jsme zjišťovali, kdy se naposledy porvali Martin Maxa nebo Peter Nagy. Dívejte se na VIP zprávy začínáme za pět osm na Primě.

-juf-

Marta Jandová s tátou

Petr Janda: Co říká na nového člena kapely?

Milované ženy Petra Jandy

Petr Janda v obležení všech svých žen

Video VIP zprávy: Petr Janda nevěří svým očím. Jeho dcera se po porodu úplně změnila!

Petr Janda o dceři Martě: Ta holka je teď úplně jiná!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!