Petr Novotný je z toho venku: Pustil se do natáčení filmu!

Po mozkové příhodě, kterou bavič Petr Novotný (66) utrpěl loni v říjnu na pražském letišti, to vypadalo, že už se na jeviště a před filmovou kameru nikdy nepostaví. Všechno je ale jinak.
Moderátor Petr Novotný
Moderátor Petr Novotný
Jiří Janoušek

reklama

Přestože po prodělané mrtvici nedokázal pohnout rukou a ani mluvit, silou vůle dokázal zmobilizovat všechny své síly a znovu se zapojit do pracovního života. „Všechno jde pomalu, ale lepší se to,“ svěřil se Novotný. „Mám problém s mluvením a nenacházím slova. Ale co mám říct, to se naučím, v tom problém není,“ objasnil herec, proč se mohl zapojit do natáčení připravovaného filmu Modelky s. r. o. a dodal, že i díky natáčení je znovu plný života.

Bavič Novotný ovšem není jediný z hereckého štábu, kdo se potýká se zdravotními problémy. Ty komplikují život rovněž herečce Regině Rázlové (66), která trpí roztroušenou sklerózou a film natáčí po dlouhých sedmnácti letech. „Je tu fajn parta lidí, nabíjí mě to a dává mi to chuť žít,“ svěřila se herečka, kterou ještě před časem trápilo, že se své profesi nevěnuje tak, jak by si sama přála.

-fš-

Mohlo by vás zajímat: 

Petr Novotný na akci

Mrtvice řádí mezi slavnými: Petr Novotný, Sharon Stone… A kdo další?

video VIP zprávy: Iveta Bartošová vypadá, jako by prodělala mozkovou příhodu. S jednou částí tváře téměř nepohybuje

Mrtvice?! Co se opravdu stalo Ivetě Bartošové? - děsivé VIDEO

Dědeček Harrison Ford a babička Calista Flockhart na Oscarech. Podívejte se jak společně s Oscary stárne tento pár. Ale jsou stále jak hrdličky.

Víme první: Známý herec v bezvědomí v nemocnici. Spadly na něho dveře!

Přemek Podlaha

Moderátor Receptáře Přemek Podlaha je v nemocnici


reklama

reklama