Petra Černocká: Veverky nedoporučuju!

Petra Černocká a její manžel Jiří Pracný si pořídili veverky a teď toho litují
Petra Černocká a její manžel Jiří Pracný si pořídili veverky a teď toho litují
Jiří Janoušek

reklama

Ne že by Petra Černocká (63) snad ochutnala nějakou novou specialitu, jenom se na zahájení vernisáže obrazů Michala Singera pochlubila, že si s manželem Jiřím Pracným pořídili dvě sibiřské veverky, a ty jim nedají spát.

Poblíž chalupy, kde hlavně přes léto tráví oba většinu volného času, se před nedávnem rušil zverimex. „Já šla bohužel okolo,“ vypráví zpěvačka, „ a majitel mi veverky nabídl s tím, že tam zbyly jako poslední a že mi je dá zadarmo.“ Petra si vzpomněla, že její manžel po veverkách kdysi toužil, a tak se nechala takzvaně ukecat. Na chalupě postavili klec a zvířátka do ní nastěhovali. „Ony tam sedí ty dvě bestie a budí nás v šest ráno,“ stěžují si teď manželé.

„No udělali jsme si takovou radost, že na ni nikdy nezapomeneme. Veverky vřele nedoporučuju,“ uzavírá Petra, jejíž manžel před pár dny oslavil životní jubileum. Bujaré večírky už prý má dvojice za sebou, a tak oslavy proběhly relativně v poklidu. Pohádková Saxana pak vzala svého muže na vernisáž, kde si pochvalovala barevnost a pestrost všech obrazů. Na rozdíl od veverek by se prý do umění v budoucnu investovat nebála.

-jan-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!