Petra Němcová o novém milenci, Jan Saudek po smrti bratra a šikanovaný Raego: Nejen to v TOP STAR magazínu!

Jako každé pondělí vás i 5.10. provede Eva Perkausová TOP STAR magazínem, který je pravidelně nabitý k prasknutí informacemi, které jste o slavných nevěděli. Takže co nás čeká?
Petra Němcová se znovu podívala na rodnou hroudu a Lucka Špaková byla u toho.
Petra Němcová se znovu podívala na rodnou hroudu a Lucka Špaková byla u toho.
archiv

reklama

Žádný ze vztahů topmodelky Petry Němcové nepřežil třetí Vánoce. Ať to byl Bruce Willis, Sean Penn, James Blunt nebo haitský předseda vlády. Tentokrát se Petra zamiloval, a dokonce nám o seznámení s novým mužem v jejím životě i něco prozradila. Více v reportáži Lucie Špakové.

Ta stihla vyzpovídat také Simonu Stašovou, která vysvětlila, proč se brání plastickým operacím, nechce hrát v Hollywoodu a proč při návštěvě jihokorejského Soulu děkovala, že je moc ráda v jejich městečku.

Kateřina Kristelová si povídala s Adamem Mišíkem v TOP STAR magazínu.

SUPER VIDEO! Adam Mišík mluví o své holce a přiznává: „Jsem zamilovanej a žárlivej!“ A prozrazuje víc...

Ladislav Pham aka Raego, je český zpěvák, herec, rapper a moderátor v jedné osobě. Zkrátka renesanční postava, zdálo by se. Jenže i on má za sebou poměrně chmurné zkušenosti kvůli své někdejší nadváze – vážil dokonce 130 kil, a zažil proto peklo. Žádná holka ho nechtěla, líbal se až v 18 letech, a to opravdu nepotěší. Pak odletěl za velkou louži a jeho život se změnil. Zajímavý příběh zpracovala Mirka Roubíková.

Ben Cristovao v TOP STAR magazínu.

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Ben Cristovao o uprchlících a muslimech. Co si kakaový svalouš opravdu myslí?

Jan Saudek poprvé v reportáži Martiny Jandové promluvil o smrti bratra Káji. Jak prožíval smrt dvojčete a legendárního komiksového kreslíře? Kateřina Kristelová se tentokrát podívala, jak bydlí hvězdný rybář Jakub Vágner – má dům. Co chce bourat, rybník a Karlův most... To budete koukat.

Těšte se na módní policii, kde tentokrát přivítáme frontmana kapely Eddie Stoilow Jana Žampu a pochopitelně i DOG STAR Agáty Prachařové.

TOP STAR magazín začíná klasicky v pondělí ve 21.35.

Eva Holubová promluvila o tom, kdy se začala mít ráda.

VIDEO: Přestala nosit jednodílné plavky a naučila se sebelásce! Co čtenářům webu TOP STARu poradila herečka Eva Holubová?

 

reklama

reklama