Pink na Super Bowlu sklidila kritiku. Divákům se nelíbil její zpěv. Zpěvačka se ale nedala

Pink Super Bowl
Pink Super Bowl
instagram

Každoroční Super Bowl je velkým lákadlem pro stamilióny diváků nejen kvůli samotnému finálovému zápasu, ale také díky pěveckým vystoupením.

Hvězdou poločasu byl zpěvák Justin Timberlake se zesnulou legendou Princem. Začátek celé akce ale rozproudila oblíbená Pink. Té se dostalo obrovské pocty zazpívat americkou hymnu. Jenže teď to jako nejkrásnější okamžik kariéry rozhodně nevypadá. Pink dostala od fanoušků pořádně na frak.

Vše se rozjelo komentářem jednoho z diváků, který na svůj Twitter napsal: „Krásné trauma. Zpěvačka byla hrozná.“ Zpěvačka si to nenechala líbit a odepsala: „Možná jsem byla hrozná, ale zpívala jsem naši národní hymnu, kdyžto ty jsi hrozný a sedíš při tom na své špinavé sedačce, #vyhrála jsem.“

 

 

 

Pustila se ale i do dalších komentářů. Před samotnou písní, když už byla v záběru kamer, zpěvačka vyplivla cosi z pusy. A to se fanouškům také nelíbilo. „Byla to pastilka na bolení v krku,“ napsala rozzlobeně trojnásobná držitelka Grammy.

„Už jste někdy zkoušeli vyléčit chřipku? Čekala jsem na to zpívat tuto píseň (Hvězdami Posetý Prapor) od roku 1991, kdy jsem ji viděl zpívati můj idol Whitney Houston. A najednou se stane, že ten okamžik přichází. A on přijde ve chvíli, kdy máte dvě děti, které vám doslova kašlou do pusy a nudle si otírají o vaši tvář. Nemůžu to ani psát,“ vysvětlovala celou situaci na Instagramu.

Před Super Bowlem napsala: „Nejhorší je, když se váš sen začne měnit v noční můru. Je to pro mě ta největší pocta, zpívat tuto píseň před mou rodinou a světem. A Eagles! Udělám to nejlepší, co umím, slibuji. #prosím vraťte mi hlas.“

reklama