Piráti z Karibiku 5 v ohrožení? Johnny Depp si vážně zranil ruku, když řádil jako Jack Sparrow

Fanoušci Pirátů z Karibiku zbystřete! Natáčení pátého dílu s názvem Dead Men Tell No Tales je v ohrožení! Johnny Depp si vážně zranil pravou ruku a z natáčení musel odletět soukromým letadlem na operaci do Los Angeles.
Co se stalo s rukou Johnnyho Deppa?
Co se stalo s rukou Johnnyho Deppa?

reklama

Nadšený spiritualista, kytarista a potetovaný otec dvou dětí musel natáčení přerušit a z australského Brisbane odletět soukromým letadlem domů do Los Angeles. Představitel kapitána Jacka Sparrowa se při nástupu do letadla sice usmíval a zdravou rukou mával fanouškům, ale podle ovázané pravé ruky pevně přimknuté k hrudníku lze usoudit, že se nejedná jen o malicherné škrábnutí. Ruku si bude muset nechat okamžitě operovat a není jisté, kdy bude moct v natáčení pokračovat.

I přes zranění byl Depp v dobré náladě. Foto:

Podle tvůrců se tak natáčení očekávaného filmu lehce zpozdí. Premiéru, která je naplánovaná na červenec roku 2017, ale zatím neposunuli. Nezbývá než doufat, že Depp bude v pořádku a znovu začne řádit jako Jack Sparrow!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Piráti z Karibiku 5 v ohrožení? Johnny Depp si vážně zranil ruku, když řádil jako Jack Sparrow

SA

reklama

reklama