Pitt zuří. Kdo zamotal Angelině hlavu a připomněl jí lesbickou milenku?

Herec Brad Pitt (49) sice stále patří mezi nejkrásnější muže Hollywoodu, po boku minimálně stejně obdivované Angeliny se ale sebejistě rozhodně necítí. Momentálně má o čem přemýšlet.
Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt
facebook

reklama

Nedávno dostal Pitt záchvat zuřivosti, když viděl při castingu, jak se jeho milovaná Angelina Jolie (38) rozplývá nad snímky mužů, které vybírala do svého připravovaného filmu.

Řeč je o japonské rockové hvězdě Miyavi, jehož pravé jméno je Takamasa Ishihara. Právě tento muzikant má největší šanci, že ztvární bezcitného a sadistického vězeňského dozorce Mutsuhiroa Watanabea. Filmový počin s názvem Unbroken si vzala na mušku ostřílená herečka Angelina Jolie, která už začala natáčet u protinožců. Tentokrát se představí jako režisérka, proto má do výběru hereckého osazenstva co mluvit. Bredovi se však její nadšení z Miyavi, nikterak nelíbí.

O herečce je známo, že má za sebou množství sexuálních zkušeností a lehce se nechá strhnout do milostné aféry založené na fyzické přitažlivosti. A právě tento fakt moc dobře ví i Brad, kterému se z toho dělají vrásky na čele. Nakonec… Sám se s partnerkou seznámil během natáčení filmu Pán a paní Smithovi.

„Angelina byla jako zhypnotizovaná, když uviděla fotografii Miyaviho. On se totiž neuvěřitelně podobá bývalé lesbické milence Angeliny Jenny Shimizu,“ prozradil zdroj z okolí dvojice americkému plátku National Enquirer. Šestinásobná matka se do Shimizu podle vlastních slov zamilovala v první sekundě, co ji uviděla. Dvojice spolu žila od roku 1996, a sama Jenny potvrdila, že jejich románek trval mnoho let.

-juf-

Angelina Jolie má další tetování

Angelina Jolie má další tetování

Angelina koupila Bradovi opravdu senzační hodinky.

Angelina Jolie: Utrácela za Pitta!

Krásná žena po jeho boku - modelka Petra Faltýnová

Petra Faltýnová EXKLUZIVNĚ: Leoše škrtám, mám svůj důvod

Pepa - Obrázek 5

Vila vzhůru nohama: Přiožralý prudič Pepa uráží kdekoho

8. Duel

Výzva: Jafar chce do Duelu Nikol!

Flaška - Obrázek 1

Sprosťárny ve Vile: VyVolení hráli flašku!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!