Plánuje George Clooney s manželkou Amal rodinu? Na téma dítě mají stejný názor!

Těšili jste se na malé „Clooňátko?“ Vypadalo to nadějně, idol všech žen – George Clooney se totiž konečně vzdal svého staromládeneckého života, ale zdá se, že to neznamená, že je připraven mít děti. Prý ještě ne!
George Clooney a Amal Alamuddinová
George Clooney a Amal Alamuddinová
isifa.com a profimedia.cz a archiv

reklama

Čtyřiapadesátiletý herec přiznal, že založení rodiny není prioritou ani pro něj, ani pro jeho manželku Amal, kterou si bral před osmi měsíci.

Vyjádřil se takto: „Moc o tom ani nepřemýšlím – tedy, abych byl přesný, samozřejmě, že jsem o tomto tématu přemýšlel, jednou děti asi mít budu, ale rozhodně to teď není na vrcholu mého seznamu, co chystám v nejbližších měsících.“

Dále vysvětlil, že je spokojený. V současné době se zaměřil na svou vlastní rodinu, hlavně na sestru Ninu. „Se svou rodinou mám opravdu úzké vztahy, se sestrou jsme si velmi blízcí – mám neteř a synovce. Můj synovec právě promoval na vysoké škole.

V televizním rozhovoru přiznal, jak to opravdu je. S manželkou Amal se shodli na tom, že v dohledné době rozhodně potomky neplánují, je pro ně pro oba totiž důležitější kariéra.

Jestlipak George nezapomíná na to, že mu letos bylo padesát čtyři let a jeho manželce pomalu táhne na čtyřicet?!

Amal je opravdu překrásná žena:

Jejich hnízdečko lásky:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!