P!NK si kopla do nahé Kardashianky: Co vzkázala všem ženám?

Vypadá to, že každý má co říct k nahé fotografii světové pseudocelebrity číslo jedna Kim Kardashian. Tu zveřejnila na svém Instagramu a vzbudila tím pobouření i vlnu solidarity nejen ve světě showbyznysu.
P!NK ze sexistického chování Kim radost nemá.
P!NK ze sexistického chování Kim radost nemá.
Instagram a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Vyzývavá nahota skrytá jen černými páskami na choulostivých místech rozpoutala debatu o tom, jestli je takové chování pro ženy vůbec důstojné, když se prodávají jen jako kus masa. Není divu, že se královny zlatokopek zastaly především dámy podobně orientované včetně nevlastní sestry Kylie Jenner, překvapivě sokyně Amber Rose nebo i Demi Lovato.

Mezi nejhlasitější odpůrce Kardashianské nahoty patří zpěvačka P!nk, která sama v minulosti pózovala nahá. Vzhledem ke svému blízkému vztahu k feministickým tématům si ve svém vyjádření na Twitteru příliš servítky nebrala, i když Kim přímo nejmenovala.

Video VIP zprávy: Pink a Gwyneth Paltrow si spolu zahrají ve filmu o závislosti na sexu

Gwyneth Paltrow a Pink: Budou hrát závislačky na sexu

„Vyzývám všechny ženy na celém světě, aby používaly svůj mozek, sílu, pracovní morálku, jejich kouzlo, se kterým se narodily a mají jen ony. Nemusí to nutně vždy přinést takovou pozornost a peníze jako používání těla, pohlaví, prsou, zadků, ale ženy jako vy nepotřebují takový druh pozornosti.

V tichých chvilkách vycítíte něco hlubšího, než letmé vzrušení vyplývající z pozornosti, budete cítit něco, co se jmenuje hrdost a sebeúcta. Nenechte se zatlačit zpátky do jeskyně. Nikdy se nebudete muset hloupě sami sobě vymlouvat.“

Abigail Ratchford má na Instagramu 2,8 milionů příznivců. Divíte se?

GALERIE: Sexbomba Abigail Ratchford září na Instáči s miliony fandů a my víme proč!

S Ursulou Sazo můžete spolupracovat i vy, sjednejte si na Twitteru schůzku v baru.

GALERIE: Prsatá frajerka to chce pořádně udělat a ještě dostanete zaplaceno! Musíte ovšem splnit jednu podmínku…

reklama

reklama